Portál Happen nabízí již od listopadu, kdy byl startup spuštěn, možnost objednat si služby na svatbu, potažmo jinou akci jako ples, firemní večírek nebo party. Nově přidaná kategorie potěší zejména dámy a budoucí nevěsty. Na webu si totiž mohou objednat i ženicha!

Jistě se to vám či někomu z blízkých již stalo. Plánujete svatbu, jeden z nejočekávanějších dní v životě má přijít, ale ženich náhle onemocněl, vymluvil se a nebo ani nikdy žádný neexistoval, ale vy tu svatbu už prostě chcete mít za sebou. Žádný strach! Na www.happen.cz si nyní kromě svatebních fotografů, kameramanů, DJů a dalších služeb nově můžete objednat i ženicha na míru!

zdroj: www.facebook.com/happen.cz

“Přišlo to tak nějak přirozeně. Poptávek na kvalitní ženichy přibývalo, a tak jsme se rozhodli rozšířit naše služby i o tuto kategorii. Nabídku ženichů budeme neustále rozšiřovat,” odpovídají zakladatelé portálu na otázku, jak na nápad přišli. V současné chvíli je možné vybrat si ze čtyř dostupných pánů.

Objednat si svého ženicha můžete na happen.cz/akce/svatba/zenich.

Článek vznikl 1. 4. 2018 jako aprílový vtip.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?