Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks v klasickém složení Lumiere, Fatty M a Schwa přiváží v pátek 6. dubna na Nákladové nádraží muže v červené masce – Redshape (Delsin, Life and Death), dále Gadi Sassoon (UK) a nový český projekt Windowlickerz alias HRTL + Oliver Torr.

Party se bude konat na Nákladovém nádraží Žižkov a v prostoru dnes již kultuvního baru Pragotron. Místo umělecké instalace tentokrát zaujme výstava plakátů ze všech edicí Komiksu. O světelnou instalaci se jako obvykle stará Jan Poš.

Redshape live

Pravou identitu producenta a DJe, který si říká Redshape, obestírá tajemství. Svou tvář skrývá za červenou maskou, která se v poslední době stala v klubech po celé Evropě známým symbolem. Víme o něm jen to, že žije v Berlíně, hraje bouřný live act a za poslední rok vydal půl tuctu tracků na labelech, jako jsou Delsin, Styrax Leaves a Music Man. Známým je i jeho rozsáhlý přehled v klasickém detroitském technu – jeho zvuk by se dal popsat jako revitalizace klasických postupů tohoto žánru, díky čemuž si jeho tvorbu oblíbili takoví světoví DJové jako například Laurent Garnier, Josh Wink, Âme a Cassy.

Gadi Sassoon live

Gadi Sassoon je skladatel elektronické a orchestrální hudby pocházející z Milana. Ve svém vystoupení používá modulární syntezátory a rozlišnou kombinaci živých nástrojů – od sólového klavíru po celý orchestr. Sassoon pracuje s týmem fyziků a matematiků v Edinburghu s cílem vytvořit nové techniky syntézy, kromě toho spolupracoval s umělci napříč širokým hudebním spektrem a produkoval pod hlavičkami Ninja Tune, Warner Music a mnoha dalších labelů.

Window Lickerz live

Nový projekt českých producentů HRTL a Olivera Torra, který je založený na analogových syntezátorech. Šetrně tvarovaná syntetika, odkapávací basové linky, hřejivé, rigidní perkuse.

Událost: https://www.facebook.com/events/185922395351488/

Vstupenky: Q CafeJINEYLEVELRadost ShopNeverEnoughGraffneckGoout

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?