Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks v klasickém složení Lumiere, Fatty M a Schwa přiváží v pátek 6. dubna na Nákladové nádraží muže v červené masce – Redshape (Delsin, Life and Death), dále Gadi Sassoon (UK) a nový český projekt Windowlickerz alias HRTL + Oliver Torr.

Party se bude konat na Nákladovém nádraží Žižkov a v prostoru dnes již kultuvního baru Pragotron. Místo umělecké instalace tentokrát zaujme výstava plakátů ze všech edicí Komiksu. O světelnou instalaci se jako obvykle stará Jan Poš.

Redshape live

Pravou identitu producenta a DJe, který si říká Redshape, obestírá tajemství. Svou tvář skrývá za červenou maskou, která se v poslední době stala v klubech po celé Evropě známým symbolem. Víme o něm jen to, že žije v Berlíně, hraje bouřný live act a za poslední rok vydal půl tuctu tracků na labelech, jako jsou Delsin, Styrax Leaves a Music Man. Známým je i jeho rozsáhlý přehled v klasickém detroitském technu – jeho zvuk by se dal popsat jako revitalizace klasických postupů tohoto žánru, díky čemuž si jeho tvorbu oblíbili takoví světoví DJové jako například Laurent Garnier, Josh Wink, Âme a Cassy.

Gadi Sassoon live

Gadi Sassoon je skladatel elektronické a orchestrální hudby pocházející z Milana. Ve svém vystoupení používá modulární syntezátory a rozlišnou kombinaci živých nástrojů – od sólového klavíru po celý orchestr. Sassoon pracuje s týmem fyziků a matematiků v Edinburghu s cílem vytvořit nové techniky syntézy, kromě toho spolupracoval s umělci napříč širokým hudebním spektrem a produkoval pod hlavičkami Ninja Tune, Warner Music a mnoha dalších labelů.

Window Lickerz live

Nový projekt českých producentů HRTL a Olivera Torra, který je založený na analogových syntezátorech. Šetrně tvarovaná syntetika, odkapávací basové linky, hřejivé, rigidní perkuse.

Událost: https://www.facebook.com/events/185922395351488/

Vstupenky: Q CafeJINEYLEVELRadost ShopNeverEnoughGraffneckGoout

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit