Ať už organizujete firemní akci, party nebo právě maturitní ples, pravděpodobně řešíte problémy jako: kde seženu fotografa, kameramana, DJ, moderátora a další služby? Odpovědí může být nově spuštěný portál Happen.

Ten nabízí zákazníkům přehlednou databázi poskytovatelů služeb na společenské akce s možností objednat si je jako v klasickém e-shopu a zařídit tak maturák nebo jakoukoliv akci online na pár kliknutí.

K dnešnímu dni portál disponuje více než 200 poskytovateli, zahrnující služby od fotografů a kameramanů, přes kapely či moderátory, až po stylistky, vizážistky, floristky a další. Happen si zakládá hlavně na kvalitě nabízených služeb a své poskytovatele si pečlivě vybírá, takže se nestane, že na váš maturák dorazí stoletý stařík v teplákách a mikině s technikou z minulého století.


Statistiky:

  • ročně se v ČR uskuteční přes 1650 maturitních plesů, které se týkají více než 100.000 maturantů
  • 84 % Čechů chodí každý rok na plesy (30 % jich navštíví 3–5 plesů ročně)

S myšlenkou na založení projektu přišli tři přátelé – Martin Klesnil, Patrik Fiala a Kryštof David. Po společných zkušenostech z natáčení či pouhých návštěv plesů si začali uvědomovat zastaralý systém organizace těchto akcí a špatnou kvalitu nabízených služeb (nekvalitní videa, fotografie apod.). Portál, který nabízí organizaci eventů online v rámci pár kliknutí a bez poplatků, oficiálně spustili 1. 11. 2017. Den na to se zakladatelé mohli radovat z první objednávky, kdy zprostředkovali fotografa na maturitní ples. “Jsme si samozřejmě vědomi, že první vlaštovka jaro nedělá. První objednávka za tak krátkou chvíli nás potěšila, mohli jsme si ověřit, že naše služba funguje, ale v každém případě nehodláme usnout na vavřínech,” zní z úst autorů projektu. K dnešnímu dni svou objednávku služeb na společenské akce dokončily již desítky klientů.

Ať už hledáte služby jakéholiv druhu a chcete vsadit na jistotu, kvalitu a jednoduchý proces objednávky, portál Happen je tou ideální volbou!

foto: Patrik

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE