Chystáte svatbu nebo o ní zatím jen přemýšlíte? Hledáte nejlepší formu, jakou svatbu pojmout? Díky době, ve které žijeme, je dnes možné si svatbu zařídit opravdu mnoha různými způsoby na nespočtu různých místech. Svatba by přeci jen ale měla být romantická a jedinečná záležitost, jejíž příprava by neměla být podceněna. Zároveň však naštěstí existují způsoby, jak si nechat zařídit nezapomenutelnou slavnost, aniž byste museli vynakládat drahocenné úsilí a mraky času.

Ať už plánujete svatbu pro sebe, či tuto událost organizujete pro někoho jiného, dost možná sníte o něčem takovém, co se nám před očima dnes a denně dostává z televizních obrazovek. Romantické svatby, plné všudypřítomné atmosféry lásky a radosti, se mohou odehrávat na dně moří, na vrcholcích hor nebo třeba ve vrtulníku nad vaším rodným městem. Pokud však chcete zůstat spíše při zemi a zároveň vytvořit nezapomenutelnou událost, můžete se inspirovat a podívat, jak vypadá svatba na statku.

Obřad u jezírka a kompletní servis v Nechanicích

Svatby na statku jsou poměrně oblíbenou, avšak stále originální formou pojetí svatby. Je to totiž přesně to místo, které splňuje vše, co by měla nejlepší svatba mít. Dýchá tu na vás volnost, klid, pohoda a hlavně krásná krajina. A kde přesně takové místo najít?

V malebném dvoutisícovém městečku, zvaném Nechanice, poblíž Hradce Králové se nachází statek snů, který splňuje přesně to, co jsme zmiňovali výše. Příjemná a útulná atmosféra s velkou kapacitou, kde můžete zažít vše od obřadu u jezírka či ovocného sadu po projížďku na koních. A pokud chcete, tak se o to vše, včetně celé organizace, nezapomenutelné hostiny, koordinace i zajištění floristky, postará tým statku Nechanice.

Místo zároveň není vhodné pouze pro uspořádání svatby, ale přímo vyzývá například ke konání úspěšného firemního teambuildingu. Kromě toho je v rámci areálu nabízen k využití i tenisový kurt.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit