Honí tě mlsná? Potřebuješ doplnit energii? Vyzkoušej sušené maso Rustic Jerky! Tuto možnost jsme měli i my a z posbíraných postřehů a faktů vám nyní přinášíme článek.

Sušené maso Rustic Jerky v kombinaci s voňavým medem, česnekem a cibulí dokořeněné k dokonalosti je pochoutka z pečlivě vybraného českého hovězího masa bez umělých dochucovadel a konzervantů. Rustic Jerky je výborná a zdravá svačinka pro doplnění energie na cestách i v práci.

Co se skrývá v jednom balení?

Jeden balíček obsahuje 50 g sušeného masa, jež je zpracováno ze 130 g syrového masa z eticky chovaných zvířat. Vše samozřejmě bez umělých konzervantů a chemikálií. V jednom 50g balení se tedy nachází 25 g proteinů, 9,5 g sacharidů a pouze 1,5 g tuků. To vše v chytrém znovuuzavíratelném sáčku. Co se týče energetické hodnoty: na energii je to 629 kJ a na kalorie 143 kcal. Sušené maso vám dodá spoustu energie a navíc je to, dá se říct, takový protein do kapsy.

“Rustic Jerky je zcela přírodní, bez konzervantů a skvělým zdrojem bílkoviny. Máme dobré vztahy s našimi dodavateli masa, víme přesně odkud naše české maso pochází, protože jeho kvalita je pro výrobek důležitá.Z těchto důvodů budeme náš výrobek představovat především jako zdravou výživu a k tomu se bude vázat celý marketing,” zní z marketingového oddělení výrobku Rustic Jerky.

12068398_1044788938873937_6054419261615829479_o

Jaké jsou příchutě?

V tuto chvíli můžete na našem trhu narazit na tři příchutě. Začneme tou nejjemnější – Honey BBQ, kde kromě nasládlé medové chuti jistě ucítíte i česnek. Druhou příchutí je Habanero & Lime, ta už vás díky přítomné habanero papričce a citrusovým plodům trochu protáhne. A pro opravdové milovníky pikatních porkmů tu je ještě poslední volba – Smokin’ Ghost. Bhut jolokia papričky dodávají masu pekelnou chuť. Z vlastních zkušeností musíme potvrdit, že se při konzumaci opravdu zapotíte! Vyzkoušel si to například i youtuber Johnny Valda, který o Rustic Jerky natočil challenge.

Zajímavosti o Rustic Jerky

  • Ideální dietní jídlo.
  • Kapsaicin obsažený v chilli napomáhá urychlovat metabolismus.
  • Kromě toho se pálivé jídlo stává více a více populární i v české kuchyni.
  • V roce 2010 byla Bhut Jolokia (ghost pepper) známá jako nejpálivější paprička na světě (1 milión scovillů).
  • Přírodní zdroj kreatinu, Omega 3, Niacinu a vitamínu B12.
  • 84 % lidí, kteří se stanou vegetariány, se do 3 let opět vrátí k masu. Rustic Jerky je ideální jídlo, protože pochází z etických chovů.
  • Dokonale chutná například s pivem nebo i vínem.
  • Rustic Jerky sponzorují několik sportovních celků či sportovců, jako například Prague Black Panthers (čeští mistři amerického fotbalu), Kotlářka Praha (čeští baseballoví mistři), Swaglift, LeRoy Walker (6. na světě v disciplíně bench press), James Strickland (držitel několika světových rekordů powerliftingu).

Kde se dá sehnat?

Ptáte se, kde se dá Rustic Jerky zakoupit? Vaši otázku vám zodpoví následující mapka, v Praze je odběrních míst opravdu požehnaně a navíc je možné sušené maso zakoupit i na e-shopu.

Rustic Jerky je zkrátka perfektní pro všechny, kdo potřebují kvalitní zdroj energie během dne i noci. Vyzkoušejte tento produkt i vy!

Pokud byste se chtěli dozvědět ještě něco víc, můžete sledovat Facebook, Instagram a Twitter, nebo navštívit oficiální webovou stránku.