Honí tě mlsná? Potřebuješ doplnit energii? Vyzkoušej sušené maso Rustic Jerky! Tuto možnost jsme měli i my a z posbíraných postřehů a faktů vám nyní přinášíme článek.

Sušené maso Rustic Jerky v kombinaci s voňavým medem, česnekem a cibulí dokořeněné k dokonalosti je pochoutka z pečlivě vybraného českého hovězího masa bez umělých dochucovadel a konzervantů. Rustic Jerky je výborná a zdravá svačinka pro doplnění energie na cestách i v práci.

Co se skrývá v jednom balení?

Jeden balíček obsahuje 50 g sušeného masa, jež je zpracováno ze 130 g syrového masa z eticky chovaných zvířat. Vše samozřejmě bez umělých konzervantů a chemikálií. V jednom 50g balení se tedy nachází 25 g proteinů, 9,5 g sacharidů a pouze 1,5 g tuků. To vše v chytrém znovuuzavíratelném sáčku. Co se týče energetické hodnoty: na energii je to 629 kJ a na kalorie 143 kcal. Sušené maso vám dodá spoustu energie a navíc je to, dá se říct, takový protein do kapsy.

“Rustic Jerky je zcela přírodní, bez konzervantů a skvělým zdrojem bílkoviny. Máme dobré vztahy s našimi dodavateli masa, víme přesně odkud naše české maso pochází, protože jeho kvalita je pro výrobek důležitá.Z těchto důvodů budeme náš výrobek představovat především jako zdravou výživu a k tomu se bude vázat celý marketing,” zní z marketingového oddělení výrobku Rustic Jerky.

12068398_1044788938873937_6054419261615829479_o

Jaké jsou příchutě?

V tuto chvíli můžete na našem trhu narazit na tři příchutě. Začneme tou nejjemnější – Honey BBQ, kde kromě nasládlé medové chuti jistě ucítíte i česnek. Druhou příchutí je Habanero & Lime, ta už vás díky přítomné habanero papričce a citrusovým plodům trochu protáhne. A pro opravdové milovníky pikatních porkmů tu je ještě poslední volba – Smokin’ Ghost. Bhut jolokia papričky dodávají masu pekelnou chuť. Z vlastních zkušeností musíme potvrdit, že se při konzumaci opravdu zapotíte! Vyzkoušel si to například i youtuber Johnny Valda, který o Rustic Jerky natočil challenge.

Zajímavosti o Rustic Jerky

  • Ideální dietní jídlo.
  • Kapsaicin obsažený v chilli napomáhá urychlovat metabolismus.
  • Kromě toho se pálivé jídlo stává více a více populární i v české kuchyni.
  • V roce 2010 byla Bhut Jolokia (ghost pepper) známá jako nejpálivější paprička na světě (1 milión scovillů).
  • Přírodní zdroj kreatinu, Omega 3, Niacinu a vitamínu B12.
  • 84 % lidí, kteří se stanou vegetariány, se do 3 let opět vrátí k masu. Rustic Jerky je ideální jídlo, protože pochází z etických chovů.
  • Dokonale chutná například s pivem nebo i vínem.
  • Rustic Jerky sponzorují několik sportovních celků či sportovců, jako například Prague Black Panthers (čeští mistři amerického fotbalu), Kotlářka Praha (čeští baseballoví mistři), Swaglift, LeRoy Walker (6. na světě v disciplíně bench press), James Strickland (držitel několika světových rekordů powerliftingu).

Kde se dá sehnat?

Ptáte se, kde se dá Rustic Jerky zakoupit? Vaši otázku vám zodpoví následující mapka, v Praze je odběrních míst opravdu požehnaně a navíc je možné sušené maso zakoupit i na e-shopu.

Rustic Jerky je zkrátka perfektní pro všechny, kdo potřebují kvalitní zdroj energie během dne i noci. Vyzkoušejte tento produkt i vy!

Pokud byste se chtěli dozvědět ještě něco víc, můžete sledovat Facebook, Instagram a Twitter, nebo navštívit oficiální webovou stránku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit