Do Jedovnic u Brna se v těchto dnech začínají postupně sjíždět všichni opravdoví milovníci tance, hudby a dobré zábavy. Právě zde se totiž první červencový týden uskuteční 14. ročník tanečního maratonu Street Dance Kemp, který každoročně navštěvují nadšenci z celého světa. Akce vyvrcholí v sobotu 8. července finálovým soubojem týmů, mezinárodní exhibicí a spoustou skvělých show.

Street Dance Kemp návštěvníky tradičně láká hlavně na naprosto neskutečnou taneční atmosféru. Každý rok se tu schází tisíce lidí z mnoha zemí světa, kteří nepřestávají lovit nové taneční trendy a nejlepší party zážitky. O tom, že jde opravdu o velký svátek pro všechny milovníky tance, svědčí i pravidelná účast zahraničních legend. Letos do Jedovnic již po desáté dorazí fenomenální japonský housový tanečník Hiro, který patří mezi největší světové star.

Street Dance Kemp slibuje po celý týden nepřetržitý příval nejrůznější zábavy. Ve dne bude program vždy ve znamení různých worskhopů s top světovými instruktory, večer pak přijdou na řadu battly a jamy. Návštěvníkům se tak každý den představí ti nejlepší freestylisti a národní týmy z celého světa v různých stylech. V pozdějších večerních hodinách pak budou probíhat divoké party s DJ´s.

Vrcholem programu bude finále prestižní celosvětové soutěže SDK Europe Battle Tour, kde se představí například tanečníci z Japonska, Ruska, Itálie, Nizozemska, Německa, Polska atd. Finálové battly proběhnou v sobotu 8. července, kdy se rozhodne o tom, kdo získá medaile. Následovat budou exhibice vítězů a dalších světových hvězd. Třešničkou na dortu pak bude závěrečná party. Více informací naleznete na www.sdkeurope.com.  Vstupenky na jednotlivé dny i sobotní finále jsou k zakoupení na smsticket.cz.

Program:

pátek 7.7.

20.00 FINÁLE BATTLES  – SDK WORLD STREET DANCE TOUR (hip hop borci1vs1, hip hop baby 1vs1, hip hop new age  1vs1)

22:00   90´s HIP HOP PARTY

sobota 8.7.

14: 00 FINÁLE BATTLES  – SDK WORLD STREET DANCE TOUR

  •  Světové finále all style team
  •  All style team new age
  •  Světové finále krump
  •  Breaking crew battle
  •  Breaking new age
  • TOP DANCE SHOW: exhibice vítězů a zahraničních hvězd

23:00  SDK EUROPE  PARTY 2017

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit