13. – 15.7. vypukne v JBC Bikeparku v Jablonci nad Nisou již pátý ročník legendárních 4X Revelations. Jedná se o závod světové série ve fourcrossu horských kol, kterého se účastní jezdci ze světové špičky.

JBC 4X Revelations je zpět a s ním i spousta novinek! Letošní 5. ročník je výjimečný především tím, že je to finálový závod celé série 4Xprotour, kde se bude rozhodovat o celkovém šampiónovi světové tour.

Hlavní novinky v rámci letošního ročníku jsou Revelation KIDS (závod dětí v kategoriích do 13 let a 13-17 let), který se pojede v pátek po kvalifikaci mužů. Další žhavá novinka je Revelation BIG AIR (freestyle MTB), kde se představí přední čeští a zahraniční riders.

V doprovodném programu vám pak ukroutí hlavu vítěz Red Bull Air Race Martin Šonka s jeho leteckou exhibicí. Na organizaci se také podílí český závodník Tomáš Slavík, který je momentálně na 2. místě za Felixem Beckermanem. Podaří se mu zvítězit v jabloneckém závodě a urvat tak i vítězství v celém šampionátu? Přijdte se sami přesvědčit a podpořit Tomáše na 4X Revelations.

Více informací najdete na facebookové události.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?