13. – 15.7. vypukne v JBC Bikeparku v Jablonci nad Nisou již pátý ročník legendárních 4X Revelations. Jedná se o závod světové série ve fourcrossu horských kol, kterého se účastní jezdci ze světové špičky.

JBC 4X Revelations je zpět a s ním i spousta novinek! Letošní 5. ročník je výjimečný především tím, že je to finálový závod celé série 4Xprotour, kde se bude rozhodovat o celkovém šampiónovi světové tour.

Hlavní novinky v rámci letošního ročníku jsou Revelation KIDS (závod dětí v kategoriích do 13 let a 13-17 let), který se pojede v pátek po kvalifikaci mužů. Další žhavá novinka je Revelation BIG AIR (freestyle MTB), kde se představí přední čeští a zahraniční riders.

V doprovodném programu vám pak ukroutí hlavu vítěz Red Bull Air Race Martin Šonka s jeho leteckou exhibicí. Na organizaci se také podílí český závodník Tomáš Slavík, který je momentálně na 2. místě za Felixem Beckermanem. Podaří se mu zvítězit v jabloneckém závodě a urvat tak i vítězství v celém šampionátu? Přijdte se sami přesvědčit a podpořit Tomáše na 4X Revelations.

Více informací najdete na facebookové události.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit