Škola magie a kouzel v naší únikové hře Únik z čarodějnické školy magie a kouzel vám dá možnost stát se na plných 60 minut opravdovým kouzelníkem, který se svou skupinou musí projít záhadným kabinetem, složit závěrečnou zkoušku a najít nebezpečné ztracené magické artefakty. Troufnete si na to?

Nejnavštěvovanější úniková hra v Praze

Pokud vás láká stát se čarodějem, v Questerlandu máte nejlepší možnost. Únik z čarodějnické školy magie a kouzel je únikovou hrou, ve které interaktivní hádanky a hlavolamy řešíte pomocí opravdových kouzelnických hůlek. Pomocí nich tak budete mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo a dělat další zázraky. I díky této interaktivitě se hra stala nejnavštěvovanější únikovou hrou v Praze. Nikde jinde si totiž takto nezakouzlíte! 

Tahle únikovka vás zcela vtáhne do děje

Díky profesionálním dekoracím a nejmodernějším technologiím, které pro vás vykouzlí tu správnou a magickou atmosféru, zapomenete na okolní svět a budete se soustředit pouze na složení závěrečných zkoušek a nalezení nebezpečných artefaktů. Pokud jste si někdy přáli stát se kouzelníkem, lepší příležitost mít nebudete!

Tato úniková hra je určena pro celou rodinu, můžete tedy překvapit vaše ratolesti a dopřát jim možnost stát se alespoň na 60 minut čarodějem nebo kouzelnicí na tajemném zámku.

Těšte se na pokračování

Vzhledem k obrovskému zájmu o tuto únikovou hru připravujeme na podzim 2018 otevření její pokračování, kde znovu posouváme možnosti interaktivity a s kouzelnými hůlkami budete moci například i hýbat s předměty, otevírat dveře a sesílat další kouzla. 

Chcete se stát součástí interaktivního světa kouzel a magie? Rezervujte si únikovou hru Únik z čarodějnické školy magie a kouzel jednoduše online na Questerland.cz!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit