Škola magie a kouzel v naší únikové hře Únik z čarodějnické školy magie a kouzel vám dá možnost stát se na plných 60 minut opravdovým kouzelníkem, který se svou skupinou musí projít záhadným kabinetem, složit závěrečnou zkoušku a najít nebezpečné ztracené magické artefakty. Troufnete si na to?

Nejnavštěvovanější úniková hra v Praze

Pokud vás láká stát se čarodějem, v Questerlandu máte nejlepší možnost. Únik z čarodějnické školy magie a kouzel je únikovou hrou, ve které interaktivní hádanky a hlavolamy řešíte pomocí opravdových kouzelnických hůlek. Pomocí nich tak budete mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo a dělat další zázraky. I díky této interaktivitě se hra stala nejnavštěvovanější únikovou hrou v Praze. Nikde jinde si totiž takto nezakouzlíte! 

Tahle únikovka vás zcela vtáhne do děje

Díky profesionálním dekoracím a nejmodernějším technologiím, které pro vás vykouzlí tu správnou a magickou atmosféru, zapomenete na okolní svět a budete se soustředit pouze na složení závěrečných zkoušek a nalezení nebezpečných artefaktů. Pokud jste si někdy přáli stát se kouzelníkem, lepší příležitost mít nebudete!

Tato úniková hra je určena pro celou rodinu, můžete tedy překvapit vaše ratolesti a dopřát jim možnost stát se alespoň na 60 minut čarodějem nebo kouzelnicí na tajemném zámku.

Těšte se na pokračování

Vzhledem k obrovskému zájmu o tuto únikovou hru připravujeme na podzim 2018 otevření její pokračování, kde znovu posouváme možnosti interaktivity a s kouzelnými hůlkami budete moci například i hýbat s předměty, otevírat dveře a sesílat další kouzla. 

Chcete se stát součástí interaktivního světa kouzel a magie? Rezervujte si únikovou hru Únik z čarodějnické školy magie a kouzel jednoduše online na Questerland.cz!

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?