Nesnášíš nudu, hry na počítači nebo herní konzoli máš za sebou minimálně dvakrát a čučet do mobilu tě zrovna nebere? Místo toho dáš raději přednost akční zábavě, která tě nadchne a při které se společně s kámoši fakt odvážeš? V tom případě je bezva, že si čteš tento článek. V něm se to totiž hemží tipy na super aktivní zábavu v Praze 1. Inspiruj se!

Prague Golf and Games

Golf jako takový tě možná zrovna neláká, ale tohle je úplně jiné kafe. Neonové barvy a super adventure minigolfové hřiště je totiž místem, kde se nudit rozhodně nebudeš. Čeká na tebe 18 golfových jamek a jedna bonusová. Zdoláš je všechny?

Úniková hra EscapeX

S únikovými hrami se roztrhl pytel, v poslední době je zkouší snad úplně každý – a i ty tuhle zkušenost potřebuješ, o tom nemusí být sporu. Únikovka Zloději snů od EscapeX opravdu stojí za to. Sežeň si partu přátel, protože tenhle zážitek nemůžeš absolvovat sám, aby to fakt stálo za to. Stanete se totiž týmem elitních zlodějů snů, kteří dostanou za úkol ukrást z mysli neurologa převratný objev. Myslíš si, že na to máš? Tak schválně, vyzkoušej tuto nejlepší únikovou hru v Praze!

Neviditelná výstava

Staň se na chvíli nevidomým člověkem a „podívej“ se na svět jeho očima. Zaručujeme ti opravdu nezapomenutelný zážitek, na který budeš vzpomínat ještě hodně dlouho. Běž to zažít, neváhej a prostě běž. Stojí to za to.

Let na simulátoru

Nejen pro nadšence do letounů je tohle perfektní tip na super zážitek, kdy se na vlastní kůži staneš pilotem. Nejdříve se tedy setkáš s instruktorem, protože musíš vědět, že praxe bez teorie tak úplně nejde, ale pak si to užiješ. To se spolehni!

RANGER Prague shooting

Pokud miluješ zbraně, pak není nad čím váhat. Neopakovatelný zážitek pod vedením profesionálního, leč přátelského personálu. Výběr z mnoha zbraní, co víc si můžeš přát?

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit