Vyrazit na skateboardu do práce nebo do školy? No jasně, žádný problém! Je to podstatně rychlejší a navíc mnohem více cool, nežli jíž pěšky nebo se drkotat v městské hromadné dopravě, kde je zpravidla hlava na hlavě. Na skateboardu jste svým pánem – a o to tady jde.

Chůze nebo skateboard?

Pohráváte si s otázkou, co je lepší? A skutečně se na něco takového vůbec musíte ptát? V souboji chůze vs. skateboard je vítěz jasný – skateboard! Tady není nad čím váhat. Chůze je pro nás sice nejpřirozenějším pohybem, ale jízda na skatu je daleko víc zábavná a stylová.

Navíc je doprava do práce nebo do školy podstatně rychlejší, samozřejmě v závislosti na vašich dovednostech a skutečnost, jak rychle se na skateboardu dokážete pohybovat. Tak či onak ale díky téhle „desce na kolečkách“ušetříte čas. To je tutovka.

Na silnici nebo na chodník?

Možná nevíte, jak a kde se na skateboardu můžete pohybovat. Patříte jako jezdec na prkně na chodník nebo je vaším místem silnice? Jezdci na skateboardu jsou bráni jako chodci, což znamená, že se mohou na skateboardu pohybovat po chodníku, kde ale nesmí překročit rychlost 6 km v hodině.

Svou jízdou nesmíte ostatní chodce nijak ohrozit, to dá přece rozum. Na prkně se můžete pohybovat i v jízdním pruhu pro cyklisty, kde pro vás platí stejná pravidla jako pro ty, kteří jezdí na kole. Na silnice skateboard nepatří – tak bacha na to.

Co je k tomu potřeba?

Pokud se chcete do práce nebo do školy dopravit ve velkém stylu, v první řadě potřebujete nejlépe rovnou skateboard komplet – to je základ. Určitě není na škodu pořídit si i speciální skate boty, která je uzpůsobena jízdě na prkně, zajištuje stabilitu a samozřejmě taky skvěle vypadá.

Jestliže chcete zapadnout, potřebujete i stylové skate oblečení. I to můžete pořídit v e-shopu Ambassadors.eu, kde si určitě dokáže vybrat úplně každý.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit