Znáte ty nudně dlouhé chvíle před odletem? Kdy máte ještě spoustu času, než vaše letadlo „dostane zelenou“ a vy znuděně posedáváte v letištní hale a krátíte si dlouhou chvíli zíráním do telefonu? Pokud souhlasně přikyvujete a víte, že přesně tímto způsobem trávíte volné minuty před odletem na letišti i vy, ihned na tyhle scénáře zavánějící nudou a otravou zapomeňte.

Máme daleko lepší tip, jak vyplnit čas při čekání na odlet letadla!

Stará Praha doslova na dosah ruky

Co byste řekli na to, že byste si čekání na letadlo zpříjemnili návštěvou staré Prahy? Ještě než začnete namítat, že je to technicky neproveditelné (vracet se z letiště zpátky do centra?!), nechte si to vysvětlit. Starou podobu Prahy totiž máte z letiště doslova na dosah ruky – jak se říká – coby kamenem dohodil.

Nedaleko Letiště Václava Havla se totiž nachází nejkrásnější outletové centrum situované do podoby staré Prahy.

Káva, oběd, nákupy – to zní jako plán!

Pokud víte, že máte do odletu letadla ještě hodně času, zapomeňte na nudu na letišti. Místo toho se vydejte do pět minut vzdáleného Premium Outlet Prague Airport, kde volný čas využijete mnohem lépe.

A teď pozor, máme super plán, kterému v žádném případě neodoláte. Nejdříve si zajdete do místní restaurace a dáte si něco dobrého na zub. Energii poté využijete k prohlídce místních obchodů, kterých tu pod jednou střechou najdete hned několik desítek. Návštěvu tohoto outletu v Praze můžete zakončit lahodnou kávou v kavárně s výhledem na přistávající či odlétající letadla.

Nejlepší ceny, které jinde nenajdete

Celkově se jedná o skvělé místo, kde je radost trávit volný čas. Navíc zde seženete super značky za ceny, které nikde jinde nenajdete – outletové ceny vás dostanou do kolen, to se spolehněte! Před odletem si tak můžete udělat radost třeba něčím pěkným pyšnícím se značkou Prada, Gucci, Desigual nebo třeba Karl Lagerfeld.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?