Znáte ty nudně dlouhé chvíle před odletem? Kdy máte ještě spoustu času, než vaše letadlo „dostane zelenou“ a vy znuděně posedáváte v letištní hale a krátíte si dlouhou chvíli zíráním do telefonu? Pokud souhlasně přikyvujete a víte, že přesně tímto způsobem trávíte volné minuty před odletem na letišti i vy, ihned na tyhle scénáře zavánějící nudou a otravou zapomeňte.

Máme daleko lepší tip, jak vyplnit čas při čekání na odlet letadla!

Stará Praha doslova na dosah ruky

Co byste řekli na to, že byste si čekání na letadlo zpříjemnili návštěvou staré Prahy? Ještě než začnete namítat, že je to technicky neproveditelné (vracet se z letiště zpátky do centra?!), nechte si to vysvětlit. Starou podobu Prahy totiž máte z letiště doslova na dosah ruky – jak se říká – coby kamenem dohodil.

Nedaleko Letiště Václava Havla se totiž nachází nejkrásnější outletové centrum situované do podoby staré Prahy.

Káva, oběd, nákupy – to zní jako plán!

Pokud víte, že máte do odletu letadla ještě hodně času, zapomeňte na nudu na letišti. Místo toho se vydejte do pět minut vzdáleného Premium Outlet Prague Airport, kde volný čas využijete mnohem lépe.

A teď pozor, máme super plán, kterému v žádném případě neodoláte. Nejdříve si zajdete do místní restaurace a dáte si něco dobrého na zub. Energii poté využijete k prohlídce místních obchodů, kterých tu pod jednou střechou najdete hned několik desítek. Návštěvu tohoto outletu v Praze můžete zakončit lahodnou kávou v kavárně s výhledem na přistávající či odlétající letadla.

Nejlepší ceny, které jinde nenajdete

Celkově se jedná o skvělé místo, kde je radost trávit volný čas. Navíc zde seženete super značky za ceny, které nikde jinde nenajdete – outletové ceny vás dostanou do kolen, to se spolehněte! Před odletem si tak můžete udělat radost třeba něčím pěkným pyšnícím se značkou Prada, Gucci, Desigual nebo třeba Karl Lagerfeld.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit