Pokud si někdo myslel, že Skeptovým vystoupením v Karlíně končí přísun britských rapových shows v ČR, byl na omylu. V Roxy se totiž 30.10. představí další zástupce tamní scény, tentokrát talentovaný Ocean Wisdom, kterého si mohou čeští fanoušci pamatovat například z předloňského ročníku Hip Hop Kempu.

V rámci nabitého rapového podzimu pod taktovkou Roxy se představuje další z nadějných talentů britské scény, který patří k jedněm z nejrychleji rapujících MCs na světě. Samopalová flow tohoto brightonského rodáka dokáže vychrlit v průměru neuvěřitelných 4,45 slov za vteřinu, díky čemuž se povedlo autorovi překonat rekord samotného rap goda – Eminema, který činil 4,31 slov.

Pokud bychom měli nahlédnout do autorovy diskografie, najdeme v ní několik úspěšných singlů a povedených alb, konkrétně tři. Debutovka Chaos 93´ z roku 2016, která se ihned v den releasu dostala do top 10 iTunes Album Chart. Na ní navazující projekt Wizville z roku 2018, jenž se umístil na slušném 38. místě v rámci UK Album Charts. No a do třetice, letošní říjnová novinka, nesoucí název Big Talk Vol. 1 a její tracklist čítající hned 27 skladeb v rámci žánrové rozmanitosti. Napříč všemi projekty jsme mohli zastihnout věhlasná jména tamní britské scény, mezi něž patří například Smackův fella P Money, ale také Method Man, Fatboy Slim nebo legendární grime MC Dizzee Rascal. Za zmínění rozhodně stojí také Oceanova účast na finálním tracklistu soundtracku ze hry FIFA 19.

Pokud se chcete naživo přesvědčit o autorově ohnivé, žánrové rozmanité show ihned nabíhejte na událost a kupujte lístky na koncert, který se uskuteční již ve středu 30.10. v pražské Roxy!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit