V prostředí skateboardingu je známým faktem, že grip tape a obuv jsou moc velcí kamarádi. Hrubý povrch na desce stojí za zánikem nespočtu párů bot. Z toho důvodu se vyrábí speciální modely, které jsou určeny speciálně na skate. Jeden takový přestavila značka Converse.

Obuv s pěticípou hvězdou na svém boku snad pozná každý na světě. Jejich tenisky Chuck Taylor All Star a One Star tenisky udělaly díru do světa. Nyní však byl představen nový model skateboardingové obuvi pro opravdové nadšence. Letní kolekce pod názvem Louie Lopez Pro.

Navazuje takto na svou loňskou kolekci, a to na kolaboraci s kalifornskou hvězdou skateboardingu Louie Lopezem. Tentokrát se ale na designu podílel i jeho kolega a mistr svého řemesla Mike Anderson. Při navrhování použili své dlouhodobé zkušenosti, které chtějí takto předat všem příznivcům jízdy na prkně. Výsledný model je vyroben z prémiových materiálů v nadčasovém vzhledu.

Kolekce obsahuje celkem tři modely, takže každý si přijde na své. Černošedý model je vhodný do letních pařáků, jelikož jeho plátěný svršek je odlehčený. Pokud byste potřebovali něco do sychravého počasí, tak semišové i černé zpracování je to pravé. Hodí se nejen na noční cruisování na prkně, ale i na běžné nošení.

Všechny modely mají zpevněnou gumovou podrážku, která snižuje riziko tření a zvyšuje odolnost vůči nárazům. Snadno a jistě byly vyrobeny pro maximální výkon. Pokud se chcete blýsknout ve skateparku nebo jen tak na ulici, tak Converse Louie Lopez Pro jsou pro Vás tou ideální volbou.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit