Kolik z nás už při sledování oblíbeného filmu nebo čtení zamilované knížky zatoužilo být nejen pozorovatelem a čtenářem, ale také se ponořit přímo do vyprávěného příběhu a být součástí děje? Jistě, lidská fantazie a představivost nezná mezí a nic nám nebrání si jakékoliv dobrodružství vysnít. Jenže jsou místa, kde můžete jít ještě dál a váš vlastní příběh si můžete prožít do slova a do písmene na vlastní kůži.

Dnes potěšíme především fanoušky rychlé akční jízdy, napínavých, až strašidelných momentů a světa čarodějů a kouzel, ale zkrátka nepřijdou ani milovníci sérií Hvězdných válek či Hvězdné brány.

Jako ve filmu

Fenomén únikových her je v současné době znám prakticky každému a tento druh zábavy se právem těší stoupající oblibě a popularitě. Pro ty, kteří jsou touto aktivitou nepolíbeni, v krátkosti nastíníme princip – v daném časovém limitu se musíte za pomoci řešení hádanek a nalézání skrytých předmětů dostat z bodu A do bodu B, zpravidla tedy uniknout z na první pohled nepropustné místnosti.

Co ale odlišuje dobré a průměrné únikové hry od těch skvělých? Především propracované profesionální dekorace, promyšlené interaktivní rébusy, hlavolamy a hádanky a v neposlední řadě audiovizuální efekty, které vás spolehlivě vtáhnou do děje a umocní zážitek. Zkrátka vše, co u nás najdete v míře vrchovaté.

Zombie, nebo kouzla?

A když už jsme u toho děje, naše únikové hry vám mimo jiné umožní prožít dobrodružství na palubě mimozemské kosmické lodi, hledání protilátky na záchranu světa před zombie apokalypsou v podzemní laboratoři, nebo vyloupení trezoru s nedozírnou hodnotou s policí v patách. A celá vaše rodina bude jistě nadšena atmosféru nejpopulárnější únikové hry v Praze v dokonalých kulisách školy magie a kouzel.

Proč tedy zůstávat jen u snění, když můžete vaše oblíbené filmové či knižní příběhy prožít se vším všudy?

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit