Druhý ročník největšího sneakers festivalu ve střední Evropě je tu! Na 3000 metrech čtverečních se budou lovit ty nejlepší tenisky a poslouchat super vytuněná hudba v podání Rytmuse, Mika Spirita, Vladimíra 518 nebo NobodyListena. A máme pro vás volňásky. Soutěžte s námi!

První ročník byl natolik úspěšný, že za něj pořadatelé hned sbírali vavříny na CZECH EVENT AWARDS 2016. O to další důvod se pustit do druhého s několika vylepšeními a programovými lákadly. Z jednoho dne se festival rozrůstá do dvoudenního teniskového reje, kdy se ani minutu nepřestanou lovit tenisky světových značek. Akce si zároveň vyžádala i prostorové rozšíření, a proto se letos uskuteční v uzavřené STROJÍRNĚ v areálu Pragovky na Kolbenově 34, Praha 9. V kalendáři si tak nezapomeňte zakroužkovat  pátek 21. a sobotu 22. října 2016.

Čekají na vás showroomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy, bary a samozřejmě pódia. Vedle GURUS, kterými jsou propagátoři street kultury DJ Mike Trafik, rapper Paulie Garand, streetarter Dian, skateboardista Maxim Habanec a další, se tvářemi TENISKOLOGY 2 stali 3 MASTERS Petr Kovkou Kováč, Rytmus a NobodyListen, jejichž cílem je celé akci dodat ten správný spirit. Program nabídne ale unikátní performance například Mika Spirita, Champion Sound, Indy & a Wich nebo Vladimíra 518 a dalších známých jmen.

Na takové akci je třeba se také dobře osvěžit. Jägermeister se proto po celou dobu festivalu bude starat o zpříjemnění nálady skrze ledově namražený jäger od hostesek a barmanů z Jägermeister baru.

nobodylisten_teniskology_foto-adam_marsal

Nepřestávejte lovit, nebo si vás nové tenisky uloví samy!

Soutěž o 2 x 2 denní pass:

Kdo vystoupil na loňském prvním ročníku Teniskology?

a) Dan Bárta & beatboxer en.dru, Vladimír 518, VR/Nobody

b) Vladimír 518, VR/Nobody, Ewa Farna

c) Ben Christovao, VR/Nobody, David Koller

Jak vyhrát?

1) Dej “To se mi líbí” facebookové stránce CZECHMAG.
2) Sdílej tuto fotku.
3) Napiš do komentářů pod fotku správnou odpověď na soutěžní otázku.

Deadline soutěže je 19. října.

Sledujte webovky: www.teniskology.com

Facebook: www.facebook.com/teniskology

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit