V USA dnes večer (pro nás kvůli časovému posunu až ve 3h v noci ze středy na čtvrtek) se koná třetí a tudíž i poslední televizní debata amerických kandidátů na prezidenta. Proti sobě zas bude stát republikánský prostořeký boháč Donald Trump a jeho soupeřka, demokratická kandidátka a bývalá první dáma, Hillary Clinton.

Než ale bude po dnešní noci zaděláno na další novinové titulky o nejhorší debatě v americké historii, jsem se rozhodl odhodit serióznost a místo toho ti představím žebříček těch nejlepších parodií, které na tyhle dva natočil americký zábavný pořad Saturday Night Live.

Samozřejmě jsou všechna videa v angličtině, ale jestli nedisponuješ úplně nejlepší slovní zásobou, tak si k tomu radši pusť i titulky.

Trumpův průser

V tomhle videu je všechno. Šokovaná moderátorka, Donald Trump, omlouvající se za už legendární výrok ”gram them by the pussy”, a samozřejmě radující se, chlastající Hillary Clinton.

Beyonce X Melania

Ztvárnění se dočkala i Trumpova manželka Melania, která paroduje sebe, svoji rodinu, Trumpa a hlavně poslední umělecký videoklip Beyonce.

Hillary snažící se být ”normální”

Za co nemají Američané Hillary opravdu rádi, tak je její nepřirozenost, kterou jí SNL dává náležitě sežrat.

Kdo jsou Trumpovi voliči?

Nejslavnější parodie, která obletěla už celý svět, zasazuje silnou ránu všem voličům Donalda Trumpa.

Nejhorší debata v americké historii

Na frak dostala i zatím poslední americká debata, ve které nechybí ”civilní” Hillary, strašidelný Trump, tančící divák a chudáci moderátoři.

Uvidíme, kdo z těch dvou nakonec 8. listopadu vyhraje, ale rozhodně se letos jedná vůbec o ty nejzajímavější volby v americké historii.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?