Rapper Keith Ape má s kolekcí Converse Counter Climate živly na háku. Modely tenisek Fall/Holiday 2016, postavené na high tech materiálech, zaručují pohodlí za každého počasí. Hvězda, jíž magazín VICE označil nálepkou „prvního opravdového jihokorejského rappera“, globálně prorazila virálním nářezem „It G Ma“.

Spolupráce nabývá dalšího rozměru interaktivním videoklipem k novému tracku „Diamonds“. Počin režiséra s uměleckým jménem BRTHR noří diváky do surreálného dobrodružství daleko za dějovou linkou, během kterého se Keith Ape vydává na noční výlet z ilegální tržnice až do paralelního vesmíru.

Souběžně s vypuštěním videoklipu byla 1. září 2016 uvedena do prodeje kolekce Converse Chuck II Shield Canvas, jež obstojí za každého počasí.

twitter_2

Interaktivní video Converse x Keith Ape ke zhlédnutí zde: Counterclimate.Converse.com.

KEITH APE

Když Keith Ape prorazil loňský rok v pouhých 22 letech na globální scénu, začalo se o něm mluvit jako o někom, kdo přepisuje hip-hopovou historii. Virálně se šířící pecka „It G Ma“, jež uceleně kombinuje prvky korejské a americké rapové kultury, nasbírala k dnešnímu dni 26 milionů shlédnutí. Zremixované verze v podání  A$AP Ferg, Father, Dumbfoundead a Waka Flocka Flame se právem dočkaly uznalé pozornosti v New York Times,  GQ (Korea’s “Man of The Year“) a Complex Magazine, přičemž ještě více upevnily Keithovu pozici na globální hudební i módní scéně jakožto undergroundové ikony. Od přesídlení do Los Angeles pracoval na novém, psychedelicky rozvlněném projektu s názvem „Self Portrait“, který se dočkal premiéry 1. září.

twitter_7

O CONVERSE

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®. Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit