Rapper Keith Ape má s kolekcí Converse Counter Climate živly na háku. Modely tenisek Fall/Holiday 2016, postavené na high tech materiálech, zaručují pohodlí za každého počasí. Hvězda, jíž magazín VICE označil nálepkou „prvního opravdového jihokorejského rappera“, globálně prorazila virálním nářezem „It G Ma“.

Spolupráce nabývá dalšího rozměru interaktivním videoklipem k novému tracku „Diamonds“. Počin režiséra s uměleckým jménem BRTHR noří diváky do surreálného dobrodružství daleko za dějovou linkou, během kterého se Keith Ape vydává na noční výlet z ilegální tržnice až do paralelního vesmíru.

Souběžně s vypuštěním videoklipu byla 1. září 2016 uvedena do prodeje kolekce Converse Chuck II Shield Canvas, jež obstojí za každého počasí.

twitter_2

Interaktivní video Converse x Keith Ape ke zhlédnutí zde: Counterclimate.Converse.com.

KEITH APE

Když Keith Ape prorazil loňský rok v pouhých 22 letech na globální scénu, začalo se o něm mluvit jako o někom, kdo přepisuje hip-hopovou historii. Virálně se šířící pecka „It G Ma“, jež uceleně kombinuje prvky korejské a americké rapové kultury, nasbírala k dnešnímu dni 26 milionů shlédnutí. Zremixované verze v podání  A$AP Ferg, Father, Dumbfoundead a Waka Flocka Flame se právem dočkaly uznalé pozornosti v New York Times,  GQ (Korea’s “Man of The Year“) a Complex Magazine, přičemž ještě více upevnily Keithovu pozici na globální hudební i módní scéně jakožto undergroundové ikony. Od přesídlení do Los Angeles pracoval na novém, psychedelicky rozvlněném projektu s názvem „Self Portrait“, který se dočkal premiéry 1. září.

twitter_7

O CONVERSE

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®. Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.