Jak se říká: “Pamatuji si to, jako by to bylo včera, co jsem měla svůj maturitní ples.” Ať si každá holka říká, co chce, jak chce, každá chce být ten den něčím jako “princeznou”. Nevím jestli to dělá euforie, nervozita, alkohol nebo sundané lodičky při půlnočním tancování, Popelkou chce být snad každá. A co si budeme povídat, základem jsou šaty a není nic horšího, než když se potkají dvoje v jeden večer.

Důležité je hlavně být připravený včas a nenechávat to na poslední chvíli. Také není úplně dobrým tahem dělat tajnosti před ostatními, protože “sto lidí, sto chutí”, ale čas od času se ty chutě prostě sejdou. A nejideálnější? Zapomenout na všechny populární salóny a zkusit něco nového. HollywoodStyle.eu může být ta správná volba.

Takový salón vám může nabídnout mnohem více. Lepší komunikace, větší časová flexibilta a máte na výběr z více jak tisíce různých šatů všech velikostí. Společenské šaty i plesové šaty se samozřejmě dají použít i na jiné události, než jenom na maturiťák. Pokud jdete jako doprovod, najdete tu decentnější šaty bez spodničky, a nemůžu opomenout, že se blíží věneček v tanečních, na které jsou třeba bílé i krémové barvy. Krátké šaty do tanečních tu samozřejmě najdete také. A třeba tam nějaká z vás najde svatební šaty pro nějaký větší den před oltářem.

Jednoduše, pokud máte nějaký večer, kdy potřebujete ztratit svůj střevíček, tak HollywoodStyle.eu bude prvním schůdkem. Tohle bývají noci, které prožijete jenom jednou (pokud třeba nepropadnete, že ano) a měly by podle toho vypadat, ne?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit