Jak se říká: “Pamatuji si to, jako by to bylo včera, co jsem měla svůj maturitní ples.” Ať si každá holka říká, co chce, jak chce, každá chce být ten den něčím jako “princeznou”. Nevím jestli to dělá euforie, nervozita, alkohol nebo sundané lodičky při půlnočním tancování, Popelkou chce být snad každá. A co si budeme povídat, základem jsou šaty a není nic horšího, než když se potkají dvoje v jeden večer.

Důležité je hlavně být připravený včas a nenechávat to na poslední chvíli. Také není úplně dobrým tahem dělat tajnosti před ostatními, protože “sto lidí, sto chutí”, ale čas od času se ty chutě prostě sejdou. A nejideálnější? Zapomenout na všechny populární salóny a zkusit něco nového. HollywoodStyle.eu může být ta správná volba.

Takový salón vám může nabídnout mnohem více. Lepší komunikace, větší časová flexibilta a máte na výběr z více jak tisíce různých šatů všech velikostí. Společenské šaty i plesové šaty se samozřejmě dají použít i na jiné události, než jenom na maturiťák. Pokud jdete jako doprovod, najdete tu decentnější šaty bez spodničky, a nemůžu opomenout, že se blíží věneček v tanečních, na které jsou třeba bílé i krémové barvy. Krátké šaty do tanečních tu samozřejmě najdete také. A třeba tam nějaká z vás najde svatební šaty pro nějaký větší den před oltářem.

Jednoduše, pokud máte nějaký večer, kdy potřebujete ztratit svůj střevíček, tak HollywoodStyle.eu bude prvním schůdkem. Tohle bývají noci, které prožijete jenom jednou (pokud třeba nepropadnete, že ano) a měly by podle toho vypadat, ne?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?