Drake byl tento rok jedním z nejaktivnějších rapperů zahraniční scény. To mu přineslo i několik míst na prvních příčkách celosvětových hitparád. Sami si musíme přiznat, že snad každému z nás alespoň jednou letos hrálo v uších Hotline Bling.

Pokuď jsi tedy fanouškem Drizzyho muziky, tak ti určitě neuniklo, že Drake momentálně objíždí USA a Kanadu se svou Summer Sixteen Tour. To ale neznamená, že tím jeho koncertní turné končí. Hned 21. ledna příštího roku totiž odstartuje novou tour, která ponese název The Boy Meets World Tour.

Drake navštíví města jako Oslo, Hamburg, Berlín, Amsterdam nebo Londýn. Je sice pravda, že pražská zastávka chybí, ale v dnešní době levného a rychlého cestování není vlastně například Berlín nebo Paříž žádná velká překážka…

draketurneeruopa2017

Zajedete na Drakeův koncert do nějaké z těchto evropských metropolí?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit