Úspěšný DJ, producent a saxofonista v jedná osobě, který vystupuje pod přezdívkou Saxofrancis, představil svou novou party noc pod názvem Rapture. Spojení elektronické taneční hudby, živého saxofonu a jedinečné atmosféry plujícího parníku centrem Prahy.

Podle Františka Šalandy, jak zní DJovo civilní jméno to byla pěkně “vostrá” noc. Kromě jeho vystoupení čekalo na návštěvníky ještě překvapení v podobě flyboardové show Petra Civína, jednoho z předních letců na flyboardu na světě. Jak vše vypadalo, shrnuje následující aftermovie.

Saxofrancis, je nejnovější přísrůstek do “pěkně vostrý” partičky Jägermeister DJs crew a na letošní letní party sezonu chystá velké věci. Nejbližším plánem je jeho tour po vybraných chorvatských klubech a party spotech ve Splitu a Hvaru. „Dechový nástroje mě provází od 6 let, kdy jsem začínal na zobcovku. Pak přišel klarinet a po 4 letech jsem se konečně dostal k vysněnýmu saxofonu. Od tý doby je to prostě moje srdcová záležitost. Hrál jsem v big bandu, kvartetu, pak přišla vlastní kapela… Po ní už těleso, zabývající se fúzí elektroniky s živými nástroji, a pak vlastní sólo projekt Saxofrancis,“ doplňuje.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit