Jde o zajímavé spojení hudebního producenta a módního návrháře. Pro někoho možná překvapení, pro někoho nic zvláštního. Uznávaný Dj Jakub Strach aka NobodyListen společně s oceňovaným fashion designérem Janem Černým představují kolekci oblečení “-18 Degrees Below Zero Club”. Originální streetwear představuje aktuální trendy, neotřelý design a fresh módní Meisterštyk do šatníků fashion bláznů. Mezi kousky oblečení najdete trička, mikiny, kalhoty, bomber bundu, deku a další doplňky.

„Chtěli jsme vytvořit něco originálního. Pracovali jsme s vlastními střihy, připravili svoje potisky a designy,“ říká Jan Černý. Podle jeho slov on v rámci procesu výroby zapojil své znalosti a zkušenosti, které získal v posledních letech. Jakub Strach zase přinášel čerstvé a kreativní nápady. „Myslím, že šlo o rovnocennou spolupráci. Samozřejmě Jan má zkušenosti z vyýroby jako takové. Moje práce spočívala v přinášení nových nápadů a věřím, že to ve výsledku dodalo lekhost a svěžest,“ dodal Jakub Strach známý jako NobodyListen.

K dosáhnutí vlastního a nezaměnitelného designu využili oba pánové metodu “Garment Dye”. Ta spočivá v ponořování oblečení do velkých kádí s barvou, přičemž vznikal originální design. Všechno oblečení bylo vyrobeno v České a Slovenské republice. Nejen módní fanoušci si od nové kolekce mohou slibovat limitované oblečení, které z nich udělá unikátní originál.

Jan Černý je jeden z našich nejprogresivnějších módních návrhařu současnosti. V minulosti na sebe upozornil především redesignem legendárních bot Prestige, kterým vdechl nový život. Má za sebou stáž ve francouzském ateliéru značky Loius Vuitton a v neposlední řadě se může pochlubit ziskem ocenění Czech Grand Design.

NobodyListena netřeba představovat všem fanouškům hudby, především té elektronické. Stojí za serií klubové noci Addict, kterou navštěvovaly tisícovky návštěvníků. Kromě Djingu se věnuje hudební produkci a nedávno také společně se svým týmem založil vydavatelství Addict Sound, na kterém vydává skladby tuzemských autorů. V nedávné době se také společně s djem Kewu stal prvním českým djem, jehož set streamoval mezinárodně uznávaný magazín Mixmag. Dlouhodobě se věnuje také módě a fashion scéně. S Janem Černým spolupracoval na několika módních show, kde se staral o vytvoření originálního hudebního doprovodu. Vytvoření společné kolekce je tedy dalším krokem v dlouhodobé kooperaci.

 

Oba pánové dlouhodobě spolupracují se značkou Jägermeister, která se zaměřuje na podporu nočního života ve všech podobách. Hledání Meisterštyků a podpora kreativity je jedním ze zásadních pilířu filozofie brandu. Vlastní kolekce je posunem zase o kousek dál.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit