Americký lovebrand v oblasti ekologického praní a čištění startuje na českém a slovenském trhu plně vybavený online obchod. Ten nabízí na evropském trhu nejširší spektrum položek v oblasti celkové péče o šatník v podobě ekologicky šetrných pracích a čistících prostředků, spolu se stylovými doplňky a vybavením šaten.

Značka The Laundress působí především v USA, ale její produkty naleznete i v Austrálii, Kanadě, Japonsku, Koreji a v zemích západní Evropy. Do České republiky značku The Laundress přináší společnost Carre Concierge, jako doplnění svého portfolia služeb v oblasti profesionální péče o oděvy a celkového fashion concierge servisu.

„Internetový obchod značky The Laundress je dalším velkým krokem k rozšíření našich aktivit v péči o oděvy. Chceme našim klientům poskytnout vysoce účinné a kvalitní produkty, které jim pomohou v šetrné péči o oděvy i v domácím prostředí. Produkty, které splňují vysoké nároky na svou účinnost, jsou ekologické, ale i krásně voní a ať již výrobky samotné nebo jejich balení, svým minimalistickým designem doplní každou prádelní místnost či šatnu,”  uvádí Helena Pavlová, majitelka společnosti Carre Concierge a dodává: „E-shop nabídne široký základní sortiment i limitované edice.  Zákazníci si tak budou moci vybrat přesně produkt dle svých konkrétních potřeb.”

E-shop www.thelaundress.cz je dvojjazyčný, v českém a anglickém jazyce. Jeho nabídka je standardizovaná pro obě země, ceny sjednoceny a uváděny v korunách a v eurech.

The Laundress – ekologicky šetrné prací prostředky

Značka The Laundress byla založena v roce 2004 v USA odbornicemi na módu Gwen Whiting a Lindsey Boyd. V České republice značka exkluzivně nabízí luxusní produkty v kategorii pracích a čistících prostředků. Receptury přípravků The Laundress jsou čistě rostlinného původu. Neobsahují alergeny, ropné deriváty, ftaláty, fosfáty, parabeny ani chlorové bělidlo a jsou vyvinuty pro všechny barvy a typy látek.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit