Talentovaná Gabriela Heclová se pseudonymem Gabrielle Hecl je ve svých sedmnácti letech všestranně založená osoba, která ví, kudy vede její cesta životem. Při natáčení videií na YouTube stíhá studovat konzervatoř v Praze, natáčet televizní seriál a zpívat. To je však jen hrstka toho, co stoupající hvězda vytváří.

zdroj: https://instagram.com/gabriellehecl/
zdroj: instagram.com/gabriellehecl

Jaký jsi člověk?

Řekla bych, že jsem naprosto obyčejná holka, kterou baví dělat to, co dělá. Myslím, že už mám jasno a znám svoje priority. Chci být pánem svého času a hlavně dělat to, co mě baví, protože to budu dělat celý svůj život. A já chci, aby mě moje práce bavila. Teď studuji hudebně dramatický obor na Pražské konzervatoři. Zatím nevím, co bych chtěla studovat dál, ale možná by mě bavila režie. Takže uvidíme.

A myslíš si, že to, co děláš teď, je už definitivní a že se tím budeš živit i za pár let?

To nevím. Já vlastně ani nevím, co přesně chci v budoucnu dělat, protože je spousta věcí, které mě opravdu baví. Ať už je to herectví, zpěv nebo YouTube. Ale je také dost možné, že za pár let skončím někde jinde. Třeba jako květinářka, kadeřnice nebo začnu dělat módu. To teď asi neumím říct.

A co tě baví nejvíc? Herectví, zpěv a nebo točení videií na YouTube?

Baví mě všechno, ale moje srdcovka je rozhodně zpěv.

Tvůj cover k písni All I Want od skupiny Kodaline má už skoro půl milionu views. Plánuješ další covery a nebo zkoušíš skládat třeba něco vlastního?

Je neuvěřitelný, jak tohle číslo roste. Je to bomba! Plánuju další cover, ale jsem zatím na začátku, takže nemůžu říct, kdy a co to bude. Každopádně vlastní texty nepíšu. Nikdy mě to nenapadlo, takže si myslím, že by mi to ani nešlo, protože když to člověk má v sobě, tak ho to prostě napadne a ví, jak na to. Chce zkoušet a objevovat. Sice jsem si parkrát řekla, že bych to mohla zkusit, protože skoro všichni zpěváci píšou nebo skládají, ale nikdy jsem neudělala další krok.

zdroj:https://www.facebook.com/gabriellehecl?fref=ts
zdroj: www.facebook.com/gabriellehecl

Kdo je tvoje hudební inspirace?

Nejvíc asi Lana Del Rey a Katty B, kterou zná dost málo lidí.

Natáčíš pro seriál Svatby v Benátkách. Jak ses k tomu dostala a jak probíhá natáčení takového seriálu?

Do seriálu jsem se dostala klasicky přes casting. Šla jsem to jen vyzkoušet, ale nakonec jsem ho vyhrála. Je to moje první televizní role a moc si to užívám. Natáčíme tak různě. Někdy šestkrát do měsíce, někdy jedenáctkrát. Ale teď už natáčíme poslední díly, protože po roce bude seriál končit. Kolem sebe mám super herce, kteří mi budou opravdu chybět. Rok je dlouhá doba a já si na ně hodně zvykla. Je to spíš taková druhá rodina, i když v posledních týdnech jsem si uvědomila, že to asi tak má být, že natáčení končí. Moje role se vlastně moc nevyvíjela a časem už mě to bavilo míň a míň. Přece jenom když máš divadelní hru, tak má ta role větší spád, rychlejší děj a celý ten průběh je zajímavější.

Uvidíme tě v nějaké další roli někdy v budoucnu?

Ano. Právě teď začínám natáčet film Instalatér od režiséra Tomáše Vorla.

A chtěla bys někdy stát i na divadelních prknech?

Rozhodně ano. Moje vysněné divadlo je asi určitě Národní, nebo třeba Dejvické a Vinohradské.

zdroj: https://www.facebook.com/gabriellehecl?fref=ts
zdroj: www.facebook.com/gabriellehecl

A když se teď zaměříme na tvou další aktivtu, tím myslím YouTube, jak ses k samotnému natáčení videí dostala?

O natáčení na YouTube jsem přemýšlela už od základky, ale jelikož jsem se bála, co na to lidi budou říkat, tak jsem to nechala být. V tu dobu taky bylo jen pár youtuberů, takže jsem nad tím pořád jenom přemýšlela. Ale po čase, když se youtubová scéna začala rozrůstat a já poznala Teri (Teri Blitzen) a Sáru (All Sarah All), tak jsem si uvědomila, jak super to vlastně je a že by mě to opravdu moc bavilo. V tu dobu jsem byla v prváku na konzervatoři a tam byli úplně jiní lidé. Ptala jsem se bráchy, co si o tom myslí a on mi řekl, že pokud mě to bude bavit, ať jdu do toho. Druhý den jsem vzala foťák a natočila první video.

Mezi jaký typ youtuberů by ses zařadila?

Neberu se přímo jako beauty youtuberka. Moje videa jsou spíš něco jako lifestyle. Chci lidem ukázat část mě.

A máš nějaký vzor mezi youtubery?

Mým vzorem a teď už vlastně i kamarádkou je Lucka Dejmková (GetTheLouk). Pamatuju si, jak jsem byla na 4Fans a fotila se s ní. No a do půl roku jsem stála vedle ní na stejné pozici a i já byla ta, s kterou se lidi chtěli vyfotit.

Na českou youtubovou scénu jsi přišla před rokem a už tě sleduje přes 100 tisíc lidí. Co myslíš, že ti pomohlo k tomu, aby ses dostala tak rychle do povědomí lidí?

Nejprve asi díky Sáře, která moje video nasdílela, pak ho vlastně poslala Teri a ta ho sdílela i na svojí stránku. To byl asi ten první moment, kdy to číslo začalo růst. Vím, že díky nim jsem se dostala do povědomí nejen lidí, co videa sledují, ale taky ostatním youtuberům. Teď to číslo pořád roste a je neuvěřitelný, jak moc lidí sleduje moje videa. Takže doufám, že teď jsou moje videa tím hlavním důvodem, proč mě většina lidí sleduje.

Teď se blíží akce Utubering. O co se jedná? A kde tě tam můžeme zastihnout?

Je to vlastně úplně první jednodenní openair festival, kde budou nejen youtubeři, ale taky různí hosté. Celá akce proběhne v Letňanech 27. června. Dělají to lidi, kteří tvoří i každoroční Majáles, takže je to skvěle zorganizovaný. Je tam hlavní stage a okolo ní jsou menší sekce – music, beauty, fashion a gaming. V music sekci jsou lidi jako Paulie Garand, Johny Machette, skupina Slza nebo třeba Mandrage. V gamingu je například Jirka Král nebo Gogoman. Mě můžete najít v sekci fashion, kde budu společně třeba s Shopaholic Nicol, GetTheLouk a nebo Teri Blitzen.

A můžeš nám říct, co bude programem téhle akce?

Program je celkem bohatý, ale je to naplánované tak, aby každý mohl stihnout všechno. Jde vlastně o to, že každý youtuber bude mít svůj vlastní “pokoj”, který ho nějakým způsobem charakterizuje. Vlastně si každý ten svůj pokoj sestavil, aby co nejlépe vystihl právě jeho. No a pak už tam má každý svůj osobní program. Já mám pro své fanoušky připravené karaoke, takže se mají na co těšit.

Pracuješ ještě na nějakém dalším projektu?

Vlastně ano. Připravujeme FameTeam tour. Jedná se o projekt party kamarádů kde jsem já, Johny Machette, Teri Blitzen a Zdeněk Piškula. Můžu jenom prozradit že to bude velká show, takže se fanoušci mají na co těšit. Víc bohužel říct nemůžu, protože je to zatím udržováno v tajnosti. Doufám, že přibudou i jiné akce ať už kolem YouTube, herectví nebo zpěvu.

zdroj: https://instagram.com/gabriellehecl/
zdroj: instagram.com/gabriellehecl

V neposlední řadě je určitě dobré zmínit, kde tě mohou naši čtenáři dále sledovat.

Facebook, Instagram nebo Twitter. Tam najdete většinu novinek a plno mých každodenních fotek.

Odkazy, kde sledovat moji tvorbu:
www.instagram.com/gabriellehecl/
www.twitter.com/gabriellehecl
www.facebook.com/gabriellehecl
www.youtube.com/user/GabrielleHecl

To by bylo pro dnešní článek všechno. Můžete se těšit i na další rozhovory a zajímavé novinky. Pokud se Vám článek líbil, lajkujte a sdílejte!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit