Plánujete vyrazit se svou drahou polovičkou na víkend pryč? Chcete si užít chvilky o samotě, proto hledáte místo, kde nebudete nijak rušeni? Romantických míst je u nás i v zahraničí celá spousta, otázkou je, kam konkrétně vyrazit?

Abyste nestrávili dlouhé hodiny, ne-li dny vybíráním místa, kam se na víkend podíváte, poradíme vám několik míst, která stojí za to.

Romantická Paříž

Pokud chcete strávit víkend v zahraničí, pokud zároveň chcete jet jen s drahou polovičkou, proč nezamířit do krásné Paříže? Paříž je mezi lidmi velice oblíbenou destinací, jezdí sem hlavně zamilované páry, ale také kamarádky, které chtějí poznat zdejší krásy. Dominantou celé Paříže je samozřejmě Eiffelova věž, která pravidelně mění svůj nátěr, což jen málokdo ví. Stejně tak ví jen málokdo, že noční rozsvícená a blikající Eiffelovka by se neměla nikde publikovat, to je trestné.

Rozmanitá Itálie

Jestliže chcete vyjet na takzvaný road trip, proč neprojet celou Itálii? O víkendu možná nestihnete projet všechny kouty, ale třeba takový Řím a Benátky byste stihnout mohli. Řím je romantika sama, ostatně Benátky mu velice konkurují. Pouze v Benátkách se přece můžete projet na gondole. Při plavbě vám navíc bude zazpíváno, a to je neopakovatelný zážitek. V Římě si však můžete přát věčnou lásku, pokud hodíte minci do Fontány di Trevi.

Krása české přírody

Ostatně nemusíte jezdit do zahraničí, abyste prožili krásný a romantický víkend. Stačí, když se vydáte do Beskyd, které jsou romantické samy o sobě. Beskydám dominuje Lysá hora, na kterou se vydejte hned za svítání, abyste měli krásný výhled. Rozprostírající se červánky budou až dojemné. A večer se ubytujte v luxusním penzionu v Beskydech, který bude zároveň nabízet wellness v Beskydech. Doporučujeme zejména ubytování v Kunčicích pod Ondřejníkem, konkrétně penzion Jurášek.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit