Uhelna Club and Restaurant je plná rapových akcí nejznámějších interpretů české a slovenské scény. V sobotu se v ní ale bude konat nevšední událost Šperkfest 3, která bude kromě rapu a interpretů jako třeba Tafrob doplněna kuriozitami jako Pole Dance Show. Kromě levnýho vstupu za kilčo oceníš i welcome cukroví v podobě šperků.

Tafrob

Šperkteam si pro studenty z Prahy připravil opět program na celý večer a na jménech vůbec nešetřil. Díky tomu si můžeme zajít na koncert rapové legendy Tafrob, který vystoupí s Dj Dreadlockem. Dreadlock zároveň bude doprovázet celý večer i další interprety. Představí se také populární dvojice Seven a Stewe z Unbeatable Records se zpěvačkou Jasmin, která poslední dobou vydává songy pod Blakkwood Records.

Jasmin. Photo by: Samar Zahedová

V programu se objeví již zmíněná Pole Dance Show a také hudební vložka jazzového charakteru. Program doplňují jména mladý rapový krve jako DropKid, Konča, Skáci a Euforboy a DJ LejBojSlim.

V prostorách klubu bude možnost zakoupit trička se šperklogem nebo nádherné a levné šperky. Víc infa najdeš na facebookové události. Doraž a vyšperkuj si konec roku!

úvodní foto: @krystofmacha

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit