Uhelna Club and Restaurant je plná rapových akcí nejznámějších interpretů české a slovenské scény. V sobotu se v ní ale bude konat nevšední událost Šperkfest 3, která bude kromě rapu a interpretů jako třeba Tafrob doplněna kuriozitami jako Pole Dance Show. Kromě levnýho vstupu za kilčo oceníš i welcome cukroví v podobě šperků.

Tafrob

Šperkteam si pro studenty z Prahy připravil opět program na celý večer a na jménech vůbec nešetřil. Díky tomu si můžeme zajít na koncert rapové legendy Tafrob, který vystoupí s Dj Dreadlockem. Dreadlock zároveň bude doprovázet celý večer i další interprety. Představí se také populární dvojice Seven a Stewe z Unbeatable Records se zpěvačkou Jasmin, která poslední dobou vydává songy pod Blakkwood Records.

Jasmin. Photo by: Samar Zahedová

V programu se objeví již zmíněná Pole Dance Show a také hudební vložka jazzového charakteru. Program doplňují jména mladý rapový krve jako DropKid, Konča, Skáci a Euforboy a DJ LejBojSlim.

V prostorách klubu bude možnost zakoupit trička se šperklogem nebo nádherné a levné šperky. Víc infa najdeš na facebookové události. Doraž a vyšperkuj si konec roku!

úvodní foto: @krystofmacha