Tajemství firemních večírků odhaleno: Dokáží skvěle utužovat kolektiv. I díky této skutečnosti si firemní večírky oblíbilo čím dál tím více firem. Právě nyní je období, ve kterém se nejvíce firemních večírků pořádá. A jaké pohoštění na večírku patří k tomu nejoblíbenějšímu? Přece lahodné grilované maso, se kterým se nemusíte rozloučit ani v zimě.

roasted pork leg, food

 

Ideální doba pro pořádání večírku? Existuje! 

I přesto, že nejvíce firemních večírků probíhá v době Vánoc, konkrétně před Štědrým dnem, ne všem tento termín vyhovuje. Rodinné návštěvy, obstarávání dárků, shánění stromečku, pečení cukroví… To jsou jen některé z předvánočních aktivit, které dokáží diář v době adventu pořádně naplnit. Není proto vůbec na škodu uspořádat večírek v lednu. Zatímco ostatní zaměstnanci už budou mít večírek za sebou, na vás tato akce plná zábavy a smíchu bude teprve čekat. Za nás je to hned dvojitá výhra.

Grilování v zimě

Grilování si se zimou asi mnozí z nás nedokáží představit. Ale řekněte sami, není tato představa lákavá? Zvláště když víte, kde sehnat teplé zázemí v podobě party stanu a grilu z litiny s vlastním topeništěm, který je odolný proti sněhu i dešti, takže je vhodný pro celoroční použití. My to víme, odpovědí je půjčovna grilů a party vybavení Party pohotovost, která sídlí v centru Prahy.

Od půjčení po obsluhu 

Pořádání firemních večírků se většinou neobejde bez stresu a celé řady povinností. I ty však můžete ponechat profesionálům. Party pohotovost nabízí kompletní servis, od půjčení a obsluhy grilu přes prodej naloženého masa na gril až po prodej a rozvoz piva.

Party stan zahřeje i v zimě

I zimní firemní večírek můžete uspořádat venku. Pokud nemáte zajištěno teplé zázemí, pronájem party stanu je dalším vhodným řešením. Paty stan je možné postavit i v zimě a vytopit ho na požadovanou teplotu. Příjemnou teplotu mohou obstarat přímotopy. Většina výkonných topidel se nenachází uvnitř stanu, ale venku. Teplý vzduch je pak veden rourou dovnitř a spaliny tím pádem nevnikají do stanu. Menší tepelná zařízení a přímotopy je možné umístit přímo do stanu.

Napadá vás lepší firemní večírek než ten, který je provoněný vůní grilovaného masa? Uspořádejte s firmou Party pohotovost večírek, na který se bude dlouho vzpomínat.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE