Měsíc se opět sešel s měsícem a máme zde plno nové muziky. Červenec byl přímo přeplněný novými projekty a interpreti ze sebe dostávali to nejlepší. Nevíte, co si poslechnout? CZECHMAG je tu pro vás.

Gucci Mane – Everybody Looking

Gucci je konečně zpět doma z vězení. Na tuto událost jsme čekali ne jednu dlouhou chvíli. Gucci zaujal svojí výbornou formou. Je poznat, že vyspěl. Dal se dopořádku jak po vizuální stránce, tak po muzikální. Plné nasazení na všech písních a výborně padnoucí hosté. Young Thug, Kanye West a Drake skvěle doplňují album a Gucci opět demonstruje, že je trapový král.

zdroj - hiphopdx.com
zdroj: hiphopdx.com

DJ Khaled – Major Key

DJ Khaled je se svým legendárním “Major Key” konečně venku. Našlapané album plné rapové smetánky a těch největších jmen. Žádný z hostujících mu na svých skvělých produkcí neudělal ostudu. Ať už se jednalo o Kendricka Lamara, Futura, J. Cola, Travise Scotta, Lil Wayna, Nase nebo Jay-Zho, každý ze sebe vyždímal maximum. Samozřejmě výčet výše zmíněných jmen byl jen zlomek jmen na celkovém projektu. Khaledovi se povedlo rozdupat scénu.

zdroj - vibe.com
zdroj: vibe.com

ScHoolboy Q – Blank Face LP

Groovy Q přišel doslova zničit jakékoliv pochyby. Deska naplněná syrovostí, drsností, přestřelkami a drogami. Vyčnívající hit z této desky “THat Part” s Kanye Westem musel zaznamenat každý. Jenže zbytek desky je věnovaný temnému podsvětí ulic Los Angeles a jejich gangům. Q nehodlal vytahovat příliš zvučná jména, ale vsadil na svůj cit a instinkt, proto se zde nachází SZA, E-40, Vince Staples, Anderson. Paak nebo The Dogg Pound. Tvrdý a vyrovnaný rap silně bije ve Schoolboyovo srdci.

zdroj - hiphopdx.com
zdroj: hiphopdx.com

Logic – Bobby Tarantino

Logic hodlal potěšit své fanoušky krátkým, letním mixtapem Bobby Tarantino. Z tohoto neviného mixtapeu vznikl projekt, který chrlí banger za bangerem. Jediný featuring poskytl Pusha-T na písni “Wrist”, která je přesným příkladem onoho ostrého bangeru. Logic v sobě objevuje nejlepší formu a doufáme, že mu vydrží pořádně dlouho.

zdroj - genius.com
zdroj: genius.com

21 Savage & Metro Boomin – Savage Mode

21 Savage, aktuální horké jméno s velkou budoucností spojilo sílu s jedním z nejžádanější producentů v Americe, Metro Boominem. Jedná se o odpočinkové album, u kterého můžete vypnout. Ale nenechte se ošálit. Metro Boomin zabalil celou desku do velmi temného a depresivního pláště. Čistá temnota srší z alba na míle daleko. Future vložil kus sebe do jedné z písní a povedlo se mu to na jedničku. Velmi zajimavý projekt plný ohraných slov, ale geniálního cítění.

zdroj - hiphopdx.com
zdroj:- hiphopdx.com

Velmi krátký výčet nových projektů z tohoto měsíce bych doplnil o menší projekty, které si přesto zaslouží své místo. Je jím letní mixtape “Summer Songs 2” od Lil Yachtyho. Krátké EP “702” od Dizzy Wrighta. Mixtape “Lit In Ceylon” od člena Taylor Gangu Juicy-Je. Velmi obsáhlý mixtape “Starvation V” od Ace Hooda. Rekapitulační mixtape své tour “Late Nights: Europe” od Jeremiho. Velmi atlantský mixtape “Rich Forever 2” od Rich The Kida. Freestylový mixtape “12 for 12” od Big K.R.I.T. a plnohodnotná deska “Slow Motion 2” od Jarren Bentona.

Doufejme, aby takhle plodný byl i srpen. Červenec byl doslova rapové šílenství. Inspirujte se naším výběrem a zažijte krásné chvíle s touto krásnou muzikou.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit