Společnost Davida Rusňáka DRFG se dlouhodobě pyšní výnosnými fondy a kvalitními dluhopisy. Úspěch obchodu ale stojí i na věcech, které se nemusí zdát na první pohled až tak podstatné. Opak je ale pravdou. Své o tom ví ředitel distribuce DRFG Břetislav Hrabě. Právě oddělení obchodu a akvizicí, které stojí na dobré distribuci, je pro celou společnost DRFG zcela zásadní.

Dluhopisová strategie založená na dobré distribuci se odráží i ve výsledcích. V roce 2014 přišla společnost DRFG jako jedna z vůbec prvních s prospektovanými dluhopisy, které byly nabízeny v neveřejné nabídce. Následně také vytvořili fond s dluhopisy, který se ve velmi krátké době podařilo naplnit. Dalším krokem bylo strategické vystoupení DRFG a efektivní naložení ze získanými prostředky, které vložila do nového fondu s nemovitostmi. Ten z dlouhodobého hlediska dává větší smysl, a to především pro klienty, kteří chtějí peníze efektivně zúročit. Velkým benefitem pro společnost DRFG bylo také to, že na nemovitostní fond má přímý vliv v porovnání s dluhopisy.

Díky skvělé distribuci a zodpovědnému přístupu se ukazuje, že společnost DRFG není rozhodně žádné letadlo

Za kvalitou dluhopisových i nemovitostních fondů stojí bez diskuze už od svého začátku velmi silná distribuce financí napříč DRFG. Základem bylo získání licence pro investiční zprostředkovatele od České národní banky. Tu společnost Davida Rusňáka získala už v roce 2013. Pak už nic nestálo cestě ke zřizování kvalitních dluhopisových i jiných fondů, které sklízí jen pochvalné recenze. Navíc do svého portfolia přidala skupina DRFG také obchod s cennými papíry. O pár let později k tomu všemu přibyly akvizice poradenských firem v oblasti financích.  Klienti si tak mohou vybrat z několika možností, jak bezpečně zúročit své získané prostředky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit