Synthpopové seskupení kolem zpěváka a producenta Petra Plisky vydalo nový singl na labelu Italians Do It Better, který je domovem kapel jako Chromatics, Desire nebo Glass Candy. S prvními dvěma jmenovanými zároveň hráli na podzim ve vyprodané MeetFactory.

Singl se jmenuje Where Is Your Love a vy si jej můžete poslechnout na YouTube nebo Spotify.

Mix obstaral americký producent Johnny Jewel, který je zároveň šéfem labelu Italians Do It Better a se svými projekty Desire a Chromatics se objevil například na soundtracku k filmu Drive nebo v pokračování seriálu Twin Peaks.

Pink Gloves vznikli v roce 2013, původně jako jednočlenný projekt Petra Plisky. Později se k němu připojili klávesista Jáchym Krohe a bubeník Václav Miškovský. První tři singly projektu vyšly na francouzském labelu Opening Light a sklidily poměrně velký ohlas i v zahraniční blogosféře. Letos v létě pak na Italians Do It Better vyšlo v pořadí druhé EP kapely s názvem Los Angeles. V současné době kapela pracuje na debutovém albu.

zdroj: TZ

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit