Informace o tom, proč právě kvalitní produktová fotografie může být rozhodující pro Vaše výdělky, zisky a úspěšnost obecně.

Jeden z důležitých smyslů je zrak. Člověk vnímá krásy a zázraky přírody, staveb, produktů… První dojem nám zprostředkuje právě zrak. Pokud se nám něco líbí, je to pro nás skutečný požitek. A na to vsadí i zkušený podnikatel. Důležitým marketingovým tahem je kvalitní propagace. První dojem, který nám zprostředkují fotky. Fotka umí dokonale zachytit krásu okamžiku a z obyčejných věcí může udělat neobyčejné.

Profesionální fotografie

Udělá z Vašich produktů ty nejlepší. Ale jak na to? Strávili jste hodiny focením produktů a výsledek Vás neuspokojil? Nezoufejte. Potřebujete zkušeného fotografa. Ten si poradí se vším. Focení je jeho koníčkem a z každé práce jde poznat, když ji někdo dělá s citem. O umění, kam fotografování jistě patří, to platí dvojnásob.

Fotky do e-shopu

Dejte si na ně pozor. Jestli nechcete mít problémy s autorskými právy, měli by jste mít vlastní produktové fotografie. Tohle je dost ošemetné téma, ale používat cizí fotky stojí na hraně zákona o autorských právech. Samozřejmě záleží na samotné firmě, jak to posoudí. Nejlepší je si fotografie produktů udělat sami, tedy najmout si profesionálního fotografa. Při vystavování produktů na e-shop si dejte pozor, aby Vám je někdo neokopíroval. Fotku označte například vodoznakem. Pokud byste chtěli mít záruku, museli byste si fotku nechat registrovat.

Reklamní fotografie

Nafotit lze všechno. Profesionální fotograf bude souhlasit s každou reklamní fotografií. Pro fotografa to bude přínosem a pro Vás taky. Reklamní fotografie bude úžasně reprezentovat Vaši práci. Vzpomeňte si na obrázky jídla, které Vás donutí si výrobek koupit. I když napěchovaná bageta na fotografii vypadá ve skutečnosti jako malá bagetka s jedním oschlým listem salátu. Ano, přesně tohle je práce profesionálních fotografů, budou se snažit prodat Vaši práci co nejlépe.

Profesionální fotograf

Fotografa můžete sehnat kdekoli. V České republice je hodně lidí s tímto zájmem a vyskytují se tu i rádoby profesionální fotografové. Experti na foodstyling, modeling a další… Vše, co si budete přát. Stačí si projít internet a najít pár webových stránek či blogů.

Fotografování produktů je samozřejmostí každé firmy. A tahle investice se do budoucna určitě vyplatí, takže není důvod na fotografiích šetřit. Potencionální zákazník by si určitě nekoupil produkt, který vypadá na fotce špatně. Posuňte svou firmu výš, díky nabízeným službám profesionálních fotografů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit