3. ročník největšího sneaker veletrhu ve střední Evropě je tu. Letos se Teniskology objeví v ikonickém obchodním domě Kotva, kde obsadí hned 3 patra, přičemž 2 z nich budou otevřena veřejnosti poprvé.

Vstupte v pátek 20. 10. nebo v sobotu 21. 10. tajným vchodem do Kotvy a objevte přes 4000 m2 tenisek, módy, koncertů, výstav, shows a dalších aktivit. Teniskology je pro všechny, kteří se chtějí inspirovat, nakupovat, pobavit nebo se i aktivně zúčastnit.

Doražte se mrknout na nejnovější trendy, limitované edice tenisek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě TENISKOLOGY! Čekají na vás naprosto jedinečné nákupy, které neukončí ani klasická zavírací doba.

I letos se můžete těšit na TENISKOLOGY Gurus, známé osobnosti, které za festivalem stojí. V Kotvě narazíte třeba na Kláru Vytiskovou, Dalyba, Lukáše Váchu, Tomáše Berdycha, ale i na spoustu dlaších influencerů ze světa módy, umění či sportu.

Všechny aktivity i program festivalu, který v roce 2016 získal hned 2 ceny na Czech Event Awards. Vstupenky v předpodeji za 150 Kč pak na GoOut.net. Novinky o akci sledujte na Instagramu a Facebooku TENISKOLOGY.

Více informací zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit