3. ročník největšího sneaker veletrhu ve střední Evropě je tu. Letos se Teniskology objeví v ikonickém obchodním domě Kotva, kde obsadí hned 3 patra, přičemž 2 z nich budou otevřena veřejnosti poprvé.

Vstupte v pátek 20. 10. nebo v sobotu 21. 10. tajným vchodem do Kotvy a objevte přes 4000 m2 tenisek, módy, koncertů, výstav, shows a dalších aktivit. Teniskology je pro všechny, kteří se chtějí inspirovat, nakupovat, pobavit nebo se i aktivně zúčastnit.

Doražte se mrknout na nejnovější trendy, limitované edice tenisek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě TENISKOLOGY! Čekají na vás naprosto jedinečné nákupy, které neukončí ani klasická zavírací doba.

I letos se můžete těšit na TENISKOLOGY Gurus, známé osobnosti, které za festivalem stojí. V Kotvě narazíte třeba na Kláru Vytiskovou, Dalyba, Lukáše Váchu, Tomáše Berdycha, ale i na spoustu dlaších influencerů ze světa módy, umění či sportu.

Všechny aktivity i program festivalu, který v roce 2016 získal hned 2 ceny na Czech Event Awards. Vstupenky v předpodeji za 150 Kč pak na GoOut.net. Novinky o akci sledujte na Instagramu a Facebooku TENISKOLOGY.

Více informací zde.