Dryman má za sebou dva předešlé mixtapy se stejnojmenným názvem a do konce roku se prý můžeme těšit na třetí. Do svých projektů vkládá spoustu času a energie, není tedy překvapením, že spolupracuje s lidmi, kteří to mají obdobně. (A pokud jsi neměl možnost poslechnout si 123MAN vol. 1 nebo 2, na tomto odkazu si je nyní můžeš stáhnout.)

A na co ještě se můžeme v rámci připravovaného mixtapu těšit? To poodhaluje další vlaštovka v podobě tracku s klipem od Holub Videos, která jen potvrzuje, že hoši do toho jdou naplno. Tedy přesněji – Dvakrát tolik. Do hudby, o kterou se postaral Dryman & Soulcox, si můžeme poslechnout bars od nadějných jmen, jakými jsou zaručeně PAIN, TUBS, BLAKO, BRAUSH, JOSHUA, RIDIG a BATRS.

Drymanovo jméno společně s dalšími zazní také 27.10. na akci Drop That Autumn Madness, kde očekávejte pořádnou dávku dubstepu, drum’n’bassu a grimu!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?