Dryman má za sebou dva předešlé mixtapy se stejnojmenným názvem a do konce roku se prý můžeme těšit na třetí. Do svých projektů vkládá spoustu času a energie, není tedy překvapením, že spolupracuje s lidmi, kteří to mají obdobně. (A pokud jsi neměl možnost poslechnout si 123MAN vol. 1 nebo 2, na tomto odkazu si je nyní můžeš stáhnout.)

A na co ještě se můžeme v rámci připravovaného mixtapu těšit? To poodhaluje další vlaštovka v podobě tracku s klipem od Holub Videos, která jen potvrzuje, že hoši do toho jdou naplno. Tedy přesněji – Dvakrát tolik. Do hudby, o kterou se postaral Dryman & Soulcox, si můžeme poslechnout bars od nadějných jmen, jakými jsou zaručeně PAIN, TUBS, BLAKO, BRAUSH, JOSHUA, RIDIG a BATRS.

Drymanovo jméno společně s dalšími zazní také 27.10. na akci Drop That Autumn Madness, kde očekávejte pořádnou dávku dubstepu, drum’n’bassu a grimu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit