HighJump 2017, mistrovství České republiky v Cliffdivingu s bohatým doprovodným programem, se nezadržitelně blíží a jako upoutávku na letošní 18. ročník jsme se spojili s organizátory celé akce i samotnými skokany, kteří se v rámci tréninku rozhodli zaskákat si z několika pražských mostů do Vltavy, a výsledkem je následující video!

O to se postaral Patrik Fiala z videoprodukce Forcapture a kromě akčních záběrů jej doplňuje i komentář jednoho ze skokanů, Jakuba.

HIGHJUMP 2017 nám toho, jako už tradičně, nabídne opravdu mnoho! Vstupenky na celovíkendovou akci jsou v prodeji v síti Ticketstream. Oficiální webové stránky Desperados Highjump 2017 jsou www.highjump.cz a facebookový profil naleznete zde: www.facebook.com/cliffdiving.eu/.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?