HighJump 2017, mistrovství České republiky v Cliffdivingu s bohatým doprovodným programem, se nezadržitelně blíží a jako upoutávku na letošní 18. ročník jsme se spojili s organizátory celé akce i samotnými skokany, kteří se v rámci tréninku rozhodli zaskákat si z několika pražských mostů do Vltavy, a výsledkem je následující video!

O to se postaral Patrik Fiala z videoprodukce Forcapture a kromě akčních záběrů jej doplňuje i komentář jednoho ze skokanů, Jakuba.

HIGHJUMP 2017 nám toho, jako už tradičně, nabídne opravdu mnoho! Vstupenky na celovíkendovou akci jsou v prodeji v síti Ticketstream. Oficiální webové stránky Desperados Highjump 2017 jsou www.highjump.cz a facebookový profil naleznete zde: www.facebook.com/cliffdiving.eu/.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit