Tyler, The Creator před nějakou dobou zrušil své evropské turné z důvodu pracovní vytíženosti. A práce měl opravdu požehnaně. Nejenom, že tvrdě pracoval na svém novém albu Scum Fuck Flower Boy, ale také na kolaboraci se světoznámou značkou Converse.

Tyler, The Creator, vlastním jménem Tyler Gregory Okonma, je znám především pro svůj extravagantní styl a osobitou nápaditost. Pokud se do něčeho pustí, tak to dělá opravdu naplno a do věci vždy přidá neskutečné množství kreativity. Což můžeme pozorovat především u jeho vlastní značky GolfWang.

Tentokrát, ale na chvíli odběhl od své vlastní značky a svou kreativitu a osobitý rukopis vložil do kolaborace se značkou ConverseVýsledkem je nové zpracování legendárního modelu One Star. A že jde opravdu o Tylerův rukopis, můžeme jasně poznat dle zvoleného semišového materiálu, světle modré barvy a nebo vzoru na podšívce.

Jedná se o limitovanou edici, což ještě více podtrhuje i fakt, že prvních 2 100 kusů získají Tylerovi fanoušci, kteří se minulý rok zůčastnili módní přehlídky právě zmiňované značky GolfWang.

Pokud byste ale měli zájem o tyto tenistky i vy a chtěli zkusit štěstí, tak od 13. července bude limitovaný počet za cenu sto dolarů k dostání také na GolfWang.com a Converse.com.

Více info na www.conversecz.com.