Poslední klapky, poslední skoky a je hotovo. Celý rok se parta kluků proháněla po těch nejlepších kopcích, snowparcích a městech, aby ti letošní podzim naservírovala skvělou podívanou s názvem eXcelent Separation. V zatím posledním kousku, který vznikal v dílně filmové produkce Separation Films se můžeš těšit na nejlepší české freeskiery a reprezentanty Pepého Kalenského, Robina Holuba nebo Šimona Bartíka. 

První premiéru nového českého freeski filmu a afterparty s těmi nejlepšími českými freeskiery, na které poteče pivo Excelent proudem můžeš vidět 23. října v Praze.

Těšit se můžeš na skvělej film, nekonečnou párty a nadupanej program.

Kdy?

23. říjen.

Kde?

Praha – Hala Letná.

Start

20:00!

Dej si trailer a doraž!

Další premiéry:

6.11. Hradec Králové – Bio Central
14.11. Bratislava – klub Loft
21.11. Brno – Malá Amerika

Více info na: www.facebook.com/events/1645303265743736

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit