Všichni to známe! Času je málo a ono pověstné heslo, které bylo dříve přisuzováno hlavně důchodcům, “Nemám čas!”, dnes platí snad pro všechny z nás. A právě proto se můžeme stále častěji setkávat s novým typem pohybové aktivity, tzv. doběhem na MHD.

Někteří z vás jistě uznají, že tuto sportovní aktivitu lze provozovat ať už příležitostně nebo pravidelně, tedy každý den. Jsou i nadšenci, kteří se tomuto fenoménu věnují i několikrát denně a dalo by se tak říct, že je jedná o profesionály.

Podívejte se na výběr toho nejlepšího za poslední dobu.

“Ten time management zlepšit, prosím!”
I kdybys vstal o hodinu dřív, stejně to skončí takto.
“Holky, stíháme to? “Neblbni, je čas.” “Ty vole, dělejte!”
Minecraft, minecraft a pak letíš bomby na trénink…
“Zvedej mi ty kolena trochu!!!”
Když to miluješ, není co řešit. <3

foto: Andrew Gorb

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit