Vysokozdvižný vozík Linde, Jungheinrich nebo vysokozdvižný vozík Still, to je profesionální manipulační technika, která se stává nedílnou součástí průmyslových a komerčních prostor, stavebních firem a dalších provozů. Pokud ve firmě cítíte potřebu po obdobném pomocníkovi, s nímž ušetříte čas, fyzické síly a zefektivníte práci, VZV Desta představuje alternativní řešení s nižšími vstupními a provozními náklady. Prodej manipulační techniky nemusíte řešit jen nákupem nového stroje. Použitá skladovací technika a v tomto případě použité vysokozdvižné vozíky jsou oblíbeným řešením pro české firmy, a to především z důvodu cena, kvalita a výkon.

Použitá manipulační technika

Bazar vysokozdvižných vozíků nabízí použité stroje v rozdílném technickém stavu. Najdete zde jak ruční vysokozdvižný vozík, elektrický vysokozdvižný vozík, tak dieslový či plynnový s LPG pohonem. Některé portály umožňují vytvořit si filtry pro vysokozdvih terénní či silniční. Před samotným nákupem VZV se přesvědčte, zda je vozík připraven na provoz po pozemních komunikacích. Nezapomeňte, že řidič by měl vlastnit oprávnění na vysokozdvižný vozík Toyota, ale i jiných značek VZV.

Použitá manipulační technika nemusí být pouze v bazarové kvalitě a lze ji pořídit také se zárukou. Vyhledejte specialisty na generální opravy vysokozdvižných vozíků. Kompletní generální oprava nabídne celkovou repasi vašeho stroje. Opotřebované díly jsou vyměněny za nové.

Kvalitní servis vysokozdvižných vozíků

Po nákupu manipulační techniky byste neměli podceňovat ani pravidelný servis vysokozdvižných vozíků. Úkony realizované profesionálními odborníky, které budou prováděny v řádu několika hodin od nahlášení a po celém území České a Slovenské republiky. Firma Rosservis nabízí rychlé řešení jakýchkoliv závad vašeho stroje. Opravy a servis VZV Desta v expresních termínech.

Použité vysokozdvižné vozíky se zárukou

Nabízíme vysokozdvižné vozíky, s nimiž se pojí dlouhá a bezproblémová životnost. Nechte si poradit s nákupem VZV, vybírejte z široké nabídky přídavného zařízení a pracujte efektivně díky vysokozdvižným vozíkům. Použité VZV mají tu výhodu oproti novým vysokozdvižným vozíků, že jsou podstatně levnější. Vybírejte pečlivě, vyhněte se bazaru VZV a nezapomeňte na technické a servisní prohlídky manipulační techniky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit