Úspěšný muzikant David Koller se letos pustil do projektu, do kterého přizval české a slovenské hudebníky, aby po svém zpracovali jeho písně. Na desce David Koller & Friends najdeš i spolupráci Vladimira 518 a Mika Trafika, kteří nahráli vlastní coververzi hitu Chci zas v tobě spát.

Track si můžeš pustit právě teď na BiggBoss YouTube kanálu, naživo si jej může poslechnout už 16. září na smíchovském nádvoří Staropramenu nebo 17. listopadu v Liberci v rámci turné David Koller & Friends. Album obsahuje unikátní coververze skladeb, které si z Kollerovy sólové tvorby vybrali mnohdy nečekaní umělci. Na seznamu figurují jména jako Vladimir 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Katarzia, Korben Dallas, Android Asteroid či Ben Cristovao. Vychází 16. září na vinylu a digitálních nosičích.

Předprodej: goo.gl/gyFCii
FB Event: facebook.com/events/1083508938403512

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE