I když toho možná Sensey Syfu nevydává tolik, jak by si mnozí přáli, už jen posledním trackem “Jenom já”, kde se připomenul svým featuringem na spolupráci slovenskýho rappera Trebrona a beatmakera DoBrina, jakoby dává najevo, že na něj rozhodně nemáte zapomínat.

Jenom já je kvalitní trapovej track z připravovaného EP P.R.O.M.I.L.E., se kterym si interpreti dali určitě velkou práci a neodbyli jej. Překvapí vás i velmi povedenou vizuální stránkou, kdy se o video, které mělo svoji premiéru 5. září ve Fancy Lounge, postaral Viet Van (dále např. klip k poslednímu počinu Renneho Danga – Con lai). Podívejte se sami a určitě podpořte kluky nějakym pěknym feedbackem.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE