I když toho možná Sensey Syfu nevydává tolik, jak by si mnozí přáli, už jen posledním trackem “Jenom já”, kde se připomenul svým featuringem na spolupráci slovenskýho rappera Trebrona a beatmakera DoBrina, jakoby dává najevo, že na něj rozhodně nemáte zapomínat.

Jenom já je kvalitní trapovej track z připravovaného EP P.R.O.M.I.L.E., se kterym si interpreti dali určitě velkou práci a neodbyli jej. Překvapí vás i velmi povedenou vizuální stránkou, kdy se o video, které mělo svoji premiéru 5. září ve Fancy Lounge, postaral Viet Van (dále např. klip k poslednímu počinu Renneho Danga – Con lai). Podívejte se sami a určitě podpořte kluky nějakym pěknym feedbackem.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit