„Běžce známe dobře – a proto víme, že mnoho z nich hledá něco, co by jim ulehčilo a zpříjemnilo začátky,“ říká Trevor Edwards, ředitel Nike Brand. Apple Watch Nike+ jsou se svým intuitivním ovládáním a funkcemi, které počítají s každou situací, již běžci řeší, přesně takovým pomocníkem.

Spojení Nike Sport Band a Apple Watch Series 2 přináší funkční novinky, jako je třeba silný dvoujádrový procesor watchOS® 3, lepší GPS a dvakrát jasnější displej. Po tréninku můžete vzít Apple Watch Nike+ klidně i do bazénu, hodinky jsou voděodolné do 50 m.

APPLE WATCH NIKE+ 02

Jedním kliknutím se z displeje dostanete do aplikace Nike+ Run Club, kde jsou k dispozici rady od nejlepších trenérů, tréninkové plány, historie vašich výkonů nebo třeba i povzbudivé vzkazy od dalších běžců. Aplikace vás dokonce i upozorní, když jsou venku ideální podmínky k běhu, takže už žádné výmluvy na špatné počasí. Díky spolupráci s Applem můžete využít i osobní asistenci Siri. „Apple Watch je výborný přístroj na podporu zdravého životního stylu. Chtěli jsme ale jít ještě dál a vytvořit chytré hodinky pro běžce, které budou nejlepší na světě,“ říká Jeff Williams z Applu.

APPLE WATCH NIKE+ 03

Hodinky jsou vyrobeny ze stejně odolného a lehkého materiálu jako Apple Watch Sport Band, jejich povrch je ale lépe uzpůsoben pro kontakt s potem. Pásek je dostupný ve čtyřech barevných variantách a dvou velikostech.

Od 23. září můžete Apple Watch Nike+ objednávat na apple.com.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit