„Běžce známe dobře – a proto víme, že mnoho z nich hledá něco, co by jim ulehčilo a zpříjemnilo začátky,“ říká Trevor Edwards, ředitel Nike Brand. Apple Watch Nike+ jsou se svým intuitivním ovládáním a funkcemi, které počítají s každou situací, již běžci řeší, přesně takovým pomocníkem.

Spojení Nike Sport Band a Apple Watch Series 2 přináší funkční novinky, jako je třeba silný dvoujádrový procesor watchOS® 3, lepší GPS a dvakrát jasnější displej. Po tréninku můžete vzít Apple Watch Nike+ klidně i do bazénu, hodinky jsou voděodolné do 50 m.

APPLE WATCH NIKE+ 02

Jedním kliknutím se z displeje dostanete do aplikace Nike+ Run Club, kde jsou k dispozici rady od nejlepších trenérů, tréninkové plány, historie vašich výkonů nebo třeba i povzbudivé vzkazy od dalších běžců. Aplikace vás dokonce i upozorní, když jsou venku ideální podmínky k běhu, takže už žádné výmluvy na špatné počasí. Díky spolupráci s Applem můžete využít i osobní asistenci Siri. „Apple Watch je výborný přístroj na podporu zdravého životního stylu. Chtěli jsme ale jít ještě dál a vytvořit chytré hodinky pro běžce, které budou nejlepší na světě,“ říká Jeff Williams z Applu.

APPLE WATCH NIKE+ 03

Hodinky jsou vyrobeny ze stejně odolného a lehkého materiálu jako Apple Watch Sport Band, jejich povrch je ale lépe uzpůsoben pro kontakt s potem. Pásek je dostupný ve čtyřech barevných variantách a dvou velikostech.

Od 23. září můžete Apple Watch Nike+ objednávat na apple.com.

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?