Nová tvář pražské rapové scény, i tak by se dal nazvat Pedro. Jeho nový singl Call A Cab na posluchače může působit jako první pokus o hledání své flow, to celé se však odehrává v zázračném klipu s nádechem devadesátek.

Klip vyšel pod záštitou uskupení Left Bank. Klip je z produkce mladého @still2305, který vykazuje každým novým klipem značný progres a jistě o něm na české scéně bude ještě slyšet! Tato dvojice spolu nepracovala naposledy a již brzy přijde s zcela odlišným hudebním projektem. Máme se na co těšit.

KLIP SLEDUJ ZDE:


Facebook: https://www.facebook.com/LEFTBANKBOYZ/
Soundclound: https://soundcloud.com/leftbankboyz/p

Beats,booking or business: leftbankmgmt@gmail.com
Pedro: https://www.instagram.com/gucciboypedro/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit