Osobní vzdělávání je pro každého člověka důležitou součástí jeho života. Pro někoho více, pro někoho méně, nicméně pravda je ta, že každý člověk by se měl vzdělávat celý svůj život.

Rozšiřte si obzory

Osobní vzdělání není jen pro mladé. Týkat by se mělo všech věkových kategorií. “Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc.” Převezmeme-li tato slova známé české písničky do reality, zjistíme, že každý člověk neumí vše na světě. Tedy alespoň to, co se umět dá. Já mohu nabídnout něco pro ty, pro které IT technologie a počítače byly doposud “španělskou vesnicí”.

Osobní vzdělání díky kurzům a workshopům Tomáše Havelky

Vzdělávat se v IT oboru díky těmto kurzu a workshopům pro vás bude snadné! Chcete vědět, co to je počítač, jak funguje a jak ho ovládat? Chcete rozumět slovům jako google chrome, správce hesel, SmartEmailing a mnohým jiným? Využijte kurz “Počítač od základu” a tato slova už vám cizí nebudou.

Tento vzdělávací kurz je určen pro začátečníky a díky jemu proniknete do tajů IT technologií. Pro pokročilejší uživatele počítače nabízím také workshopy, kde si prohloubíte své znalosti, zdokonalíte se ve věcech, které vám nejsou jasné a ve kterých se budete vzdělávat, jelikož počítače a IT technologie se stále vyvíjí raketovou rychlostí dopředu.

Proč je vzdělání v IT technologiích důležité?

  • Doba se modernizuje a vzdělávat se v počítačové gramotnosti je pro mnoho lidí naprosto zásadní.
  • Chcete se dále vzdělávat a postupně si budovat svojí nezávislost? Chcete se ucházet o zaměstnání, kde se bere za samozřejmost “práce na pc”? Chcete ukázat ostatním, že na to máte? Nebo si chcete rozjet svoje vlastní projekty a je vám trapné někoho pořád prosit o pomoc?
  • Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, na nic nečekejte a třeba i díky kurzům se dál vzdělávejte. Je to tak jednoduché!

– advertorial –

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?