Zabouchnuté klíče, zlomený klíč v zámku či zapomenuté heslo k trezoru. Toto jsou nejčastější problémy, u kterých nutně potřebujete sehnat profesionálního zámečníka. Tyto služby jsou v Praze nabízeny mimo jiné i firmou Key Servise. Pokud potřebujete okamžitou pomoc, je pro vás tato firma ideální volbou.

Zámečnická pohotovost od Key Servise

Key Servise je zámečnická pohotovost, která své služby nenabízí pouze ve dne, ale také v noci za příplatek 50 % z ceny. Tato firma pomáhá svým klientům již od roku 1 990. Pomáhá například s otevřením dveří u rodinných domů, bytů, osobních automobilů nebo kanceláří. Zámečnickými službami se zabýváme nejen na Praze 2, ale také v jejím okolí.

Individuální přístup a kompletní služby

Naší prioritou je spokojený zákazník, který nás doporučí nejen svým rodinným příslušníkům, ale také známým, kolegům, apod. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Klientovi se snažíme nabídnout nejrychlejší a nejkvalitnější pomoc. Svým zákazníkům pomáháme 24 hodin denně. V noci pracujeme za příplatek 50 % z ceny.

Zámečnické služby provádíme nejmodernějšími přístroji a nářadím. Činnosti nabízíme po celé Praze a v jejím nejbližším okolí. Rychlá a kvalitně provedená práce je naší prioritou. Disponujeme také absolutní diskrétností. Disponujeme také profesionálně vyškolenými pracovníky.

Jaké služby a činnosti nabízíme?

Key Servise přijímá přes tisíc zakázek každý rok. Nejčastěji se zaměřujeme na otevření zabouchnutých či zamčených dveří, otevření zámků u osobních automobilů, otevření zámku trezoru, výměnu zámků či vložek, výměnu bezpečnostních kování a oprav dveří po vloupání. Zaměřujeme se také na zabezpečení rodinným domů, bytů či kanceláří proti zlodějům a kompletní montáží bezpečnostních dveří. Naše firma nabízí rozsáhlou pomoc s opravami či výměnami zámků.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit