Komiks je na pražské taneční scéně již zavedenou značkou nabízející kvalitní zahraniční umělce ve spojení s prezentací mladých umělců.

Pro svůj další počin se spojil s jinou výraznou warehouse produkcí s názvem Tetris a na závěr letošního roku společně připravují jedinečnou silvestrovskou party, na které se jako headliner představí německý producent Monoloc z labelu Dystopian. Akce se bude konat ve čtvrtém patře budovy Mironet na adrese V Hájích 10 v Holešovicích, na stejném místě jako minulý rok.

Monoloc (DE) zahraje na Komiks stage společně s Lt. Dan (DE) a Komiks crew, Tetris stage představí mladou producentku Lily Haz z Izraele, Olivera Torra nebo DJe Fragile Constructions. Party jako obyvkle doplní výstava mladých umělců.

Monoloc začínal jako DJ ve Frankfurtu, ale svůj producentský um prokázal hned prvním EP v roce 2008. V roce 2010 se napojil na crew CLR, kde vydal několik EPs a svoje debutové LP, během jejichž produkování vyvinul Monoloc svůj styl založený na zádumčivém, sofistikovaném mixu housu a techna. Tato perioda se zásadně podepsala na zvuku jeho setů i jeho produkce.

V roce 2014 se Monoloc přestěhoval do Berlína, kde si ho všiml nejeden vlivný producent a například Dixon nebo Âme ho zařadili do Secret Weapons Part 7.

Poslední LP The Untold Way vydal v roce 2016 Rødhådovým labelem Dystopian. To bylo následně Mixmagem označeno jako “šperk na koruně berlínských labelů”.

Posledním počinem je chystaný remix pro Tale of us na jejich novém LP Endless.

Lt.Dan je spoluzakladatel akcí Donnersducks v Ritter Butzke a akce freaktion a je součástí kolektivu Deja Groove. Kariéru začal v Tel Avivu, kde připravoval hlavní noční program ve dnes již dobře známém klubu Haoman17. Dnes hraje po celé Evropě, hlavně v Německu, ale velmi si oblíbil také Prahu.

Facebooková událost: zde
Vstupenky: GoOut.net

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit