Na přelomu října a listopadu se část týmu F*CK THEM vydala navštívit americký New York. Celý trip byl dokumentován a dnes ho můžeme vidět ve speciálním díle ONE WEEK IN NYC.

V kompletním videu můžeme zahlédnout mnoho členů F*CK THEM. Ať už to je YAK.SHA, Dalyb, Dzagy nebo hlavní kameraman Juraj Vice. Tím to ovšem nekončí, projekt taktéž doprovází jména jako Ken Rebel nebo Tekashi 69. Krátký dokument na nás dejchá skvělou americkou atmosférou plnou rapové hudby. V menších úryvcích můžeme postřehnout práci na Dalybovo desce nebo střetnutí se samotným Busta Rhymesem či A$AP Nastem. Všechny anglicky mluvící pasáže jsou přeloženy, tím pádem je video dostupné naprosto pro každého a my vám ho můžeme vřele doporučit.

Den po preméře dokumentárního ONE WEEK IN NYC label F*CK THEM spustil svůj zbrusu nový web fckthem.com.  F*CK THEM nabízí své módní kousky nebo třeba booking samotného studia. Podívejte se sami.

www.fckthem.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit