Co jsem si tak všiml, tak na internetu (především na Facebooku) se rozběhla nová challenge s názvem Don’t judge.

Kdo ještě nezná, tak se v podstatě jedná o to, že ze sebe uděláte vaše ošklivější já. Většinou velmi husté a spojené obočí, velké pupínky po celém obličeji atd… v zápětí střih a z vás je zas něco hezkého bez jakékoliv vady. Cílem má být ukázání, že vůbec nevadí, když někdo z nás má nějakou vadu, jelikož je i tak hezkej.
Teď mi ale někdo řekněte, jak má lidem s těmi potížemi pomoct, když si modelka pomaluje celý ksicht černýma tečkama a v zápětí ukáže, jak je vlastně hezká? Většinu lidí s danými problémy tak všechny tyhle videa ještě více shazují a dostávají ještě do větších depresí.
Nechci se tak sice dotknout nikoho, kdo takové video natočil, ani toho, kdo to teprve hodlá udělat, ale zkuste se vcítit do osoby s takovým problémem.

Podělte se s námi do komentářů nebo na Facebooku o váš názor na Don’t judge challenge.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit