Co jsem si tak všiml, tak na internetu (především na Facebooku) se rozběhla nová challenge s názvem Don’t judge.

Kdo ještě nezná, tak se v podstatě jedná o to, že ze sebe uděláte vaše ošklivější já. Většinou velmi husté a spojené obočí, velké pupínky po celém obličeji atd… v zápětí střih a z vás je zas něco hezkého bez jakékoliv vady. Cílem má být ukázání, že vůbec nevadí, když někdo z nás má nějakou vadu, jelikož je i tak hezkej.
Teď mi ale někdo řekněte, jak má lidem s těmi potížemi pomoct, když si modelka pomaluje celý ksicht černýma tečkama a v zápětí ukáže, jak je vlastně hezká? Většinu lidí s danými problémy tak všechny tyhle videa ještě více shazují a dostávají ještě do větších depresí.
Nechci se tak sice dotknout nikoho, kdo takové video natočil, ani toho, kdo to teprve hodlá udělat, ale zkuste se vcítit do osoby s takovým problémem.

Podělte se s námi do komentářů nebo na Facebooku o váš názor na Don’t judge challenge.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE