Současná generace mladých lidí má ve zvyku starší věci nahrazovat novými. Týká se to především elektroniky, jejíž cena šla v poslední dekádě závratně dolů. Specifickou kategorii tvoří notebooky. Doby, kdy nejlevnější stroje stály desítky tisíc korun, jsou nenávratně pryč. Pokud však razíte heslo – proč ztrácet čas opravou, když si můžu koupit jiný, zpozorněte. Oprava se stále vyplatí, a to nejen s ohledem na vaši peněženku. Poděkuje vám i životní prostředí.

Nový notebook seženete i za méně než pět tisíc korun. Samozřejmě se bavíme o kategorii tzv. low cost modelů, od kterých nelze čekat, kdo ví jak kvalitní zpracování a oslnivý výkon. To samé platí o noteboocích v cenové relaci do deseti tisíc korun. Takže až vám vypoví službu starší, ale původně velmi kvalitní zařízení, pravděpodobně se vám ho vyplatí opravit, než vyměnit za laciný kus.

Oprava notebooku je chvályhodná i z hlediska ekologie. Kdyby podobně uvažoval každý, nebylo by nutné vyrábět takové množství nové výpočetní techniky.

Že je o pozáruční opravy zájem, nám potvrdili technici z ABAXu. Pobočka servis Asus Ostrava si na nedostatek zakázek nemůže stěžovat. Kombinace nízké ceny, rychlé realizace zakázky a komfortu (opravy notebooků Asus si lze objednat online a využít dopravu kurýrem) je natolik lákavá, že se po počáteční cenové kalkulaci rozhodne pro opravu 8 z 10 zákazníků.

Ptáte se, zda je oprava v neznačkovém servisu na dostatečně vysoké úrovni? Servis notebooků Ostrava disponuje moderními diagnostickými nástroji a pro zkušené techniky nepředstavuje problém takřka žádná závada. Kvalitu jejich práce potvrzuje statistika – míra reklamací je stabilně pod 10 %.

ABAX samozřejmě nezajišťuje pouze opravy notebooků Asus. Jednotlivé pobočky se specializují na všechny značky. Podrobnější informace najdete na www.abax.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?