Přijďte se protáhnout s Andy Coconut a profesionálními trenéry z Outdoor Training Clubu. Na každého účastníka čeká originální The Color Run tričko a salva barev!

Andy Coconut je známá Youtuberka, bloggerka a tanečnice, působící v Dance Academy Prague, a Nike Woman.

OTC neboli outdoor training club cvičí venku a trénuje tělo i duši v jejím přirozeném prostředí. Vytvořil vlastní koncept cvičení a je prověřen spousty spokojených klientů. Tréninky jsou určeny pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti.

Začátek tréninků, které probíhají v Praze ve stromovce, bude vždy v 18 hod před hlavním vchodem do Výstaviště. Délka i náročnost bude přizpůsobena začátečníkům i pokročilým, takže se nemusíš bát, že by toho bylo moc. Na každý trénink dorazí i podpora v podobě našich ambasadorů a hlavně na každého čeká unikátní TCR tričko, které si budeš moct sám potisknout. 🙂

Termíny

Více informací se dozvíš na webu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit