Přijďte se protáhnout s Andy Coconut a profesionálními trenéry z Outdoor Training Clubu. Na každého účastníka čeká originální The Color Run tričko a salva barev!

Andy Coconut je známá Youtuberka, bloggerka a tanečnice, působící v Dance Academy Prague, a Nike Woman.

OTC neboli outdoor training club cvičí venku a trénuje tělo i duši v jejím přirozeném prostředí. Vytvořil vlastní koncept cvičení a je prověřen spousty spokojených klientů. Tréninky jsou určeny pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a výkonnosti.

Začátek tréninků, které probíhají v Praze ve stromovce, bude vždy v 18 hod před hlavním vchodem do Výstaviště. Délka i náročnost bude přizpůsobena začátečníkům i pokročilým, takže se nemusíš bát, že by toho bylo moc. Na každý trénink dorazí i podpora v podobě našich ambasadorů a hlavně na každého čeká unikátní TCR tričko, které si budeš moct sám potisknout. 🙂

Termíny

Více informací se dozvíš na webu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE