Je tomu už bezmála rok, co písecký Mooza vydal svůj poslední počin. Teď je ale zpět s novinkou, která nese název “Vzestup a pád”.

Samotný track je předzvěstí Moozova comebacku, který by měl vyvrcholit vydáním jeho očekávaného solo alba. O produkci singlu se postaral pražský producent DOM, který momentálně pracuje spolu s Matysem na jejich očekávaném EP.

Co se týká videoklipu, tak ten se natáčel v sousedním Německu, přesněji ve Frankfurtu. O kameru a střih se postaral Bernard Frodo. Animace si pak vzal na starost Andrej Gemeš.

Ještě dodám, že na konci můžeme slyšet úryvek dalšího singlu, na kterém by se měl objevit Václav Rouček z VR/NOBODY.

Posuďte sami, jak se Moozovi povedl jeho “Vzestup a pád”. Osobně si myslím, že pokud se Moozovy budoucí počiny ponesou v podobném duchu, tak má velkou šanci se výrazně prosadit na československé scéně.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit