Jak se vypořádat se závěrečnými zkouškami v autoškole, když vám všechny ty předpisy, křižovatky a další záležitosti nelezou do hlavy? Nezapomeňte, že žijeme ve světě moderních technologií a není jediný důvod, proč nechat zahálet telefon. Stáhněte si některou z povedených aplikací a efektivně se připravte na teoretické testy!

Následující aplikace jsme vybrali ve spolupráci se známou autoškolou Praha King:

Autoškola 2017

Prostý, ale o to výstižnější název aplikace Autoškola 2017 dává najevo, že uživatel dostane přístup ke všem otázkám od A do Z. Ať už je vaší vysněnou metou řidičský průkaz pro skupinu B, nebo jiná kategorie, budete si moct projít náhodně generovanými testy. Aplikace má dvě verze a placená zahrnuje přístup k procvičování jednotlivých otázek a zajímavé bonusy.

Autoškola 2017 – zdroj: play.google.com

eTesty

Aplikace eTesty má oproti Autoškole 2016 nevýhodu – vyžaduje neustálé připojení k internetu. Na druhou stranu je zcela zdarma (placená verze neexistuje) a umožňuje otestování všech skupin ve třech základních režimech – náhodně generované testy s 25 otázkami a 30minutovým časovým limitem, režim otázek se zobrazenými odpověďmi a režim prohlížení vybraných okruhů otázek.

Autoškola Testy – eTesty – zdroj: play.google.com

Allianz Křižovatky

Na závěr jsme si nechali poměrně zábavnou aplikaci, na které její tvůrci spolupracovali s dopravními experty z řad Policie ČR. Allianz Křižovatky umožňuje řešení rozličných dopravních situací s různými stupni obtížnosti. Pokud křižovatkou projedete špatně, aplikace vám vysvětlí, kde jste udělali chybu, a prozradí správné řešení.

Allianz Křižovatky – zdroj: play.google.com

Základem je kvalitní autoškola

Mít v chytrém telefonu praktické pomocníky v podobě výše zmíněných aplikací vám cestu k řidičskému průkazu usnadní, ale přesto si zapamatujte, že mnohem důležitější je kvalitní výuka v autoškole s dobrým jménem. V Praze se těší dobrému renomé Autoškola King, která studentům nabízí individuální přístup, trpělivé instruktory a moderní vozový park.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?