Jak se vypořádat se závěrečnými zkouškami v autoškole, když vám všechny ty předpisy, křižovatky a další záležitosti nelezou do hlavy? Nezapomeňte, že žijeme ve světě moderních technologií a není jediný důvod, proč nechat zahálet telefon. Stáhněte si některou z povedených aplikací a efektivně se připravte na teoretické testy!

Následující aplikace jsme vybrali ve spolupráci se známou autoškolou Praha King:

Autoškola 2017

Prostý, ale o to výstižnější název aplikace Autoškola 2017 dává najevo, že uživatel dostane přístup ke všem otázkám od A do Z. Ať už je vaší vysněnou metou řidičský průkaz pro skupinu B, nebo jiná kategorie, budete si moct projít náhodně generovanými testy. Aplikace má dvě verze a placená zahrnuje přístup k procvičování jednotlivých otázek a zajímavé bonusy.

Autoškola 2017 – zdroj: play.google.com

eTesty

Aplikace eTesty má oproti Autoškole 2016 nevýhodu – vyžaduje neustálé připojení k internetu. Na druhou stranu je zcela zdarma (placená verze neexistuje) a umožňuje otestování všech skupin ve třech základních režimech – náhodně generované testy s 25 otázkami a 30minutovým časovým limitem, režim otázek se zobrazenými odpověďmi a režim prohlížení vybraných okruhů otázek.

Autoškola Testy – eTesty – zdroj: play.google.com

Allianz Křižovatky

Na závěr jsme si nechali poměrně zábavnou aplikaci, na které její tvůrci spolupracovali s dopravními experty z řad Policie ČR. Allianz Křižovatky umožňuje řešení rozličných dopravních situací s různými stupni obtížnosti. Pokud křižovatkou projedete špatně, aplikace vám vysvětlí, kde jste udělali chybu, a prozradí správné řešení.

Allianz Křižovatky – zdroj: play.google.com

Základem je kvalitní autoškola

Mít v chytrém telefonu praktické pomocníky v podobě výše zmíněných aplikací vám cestu k řidičskému průkazu usnadní, ale přesto si zapamatujte, že mnohem důležitější je kvalitní výuka v autoškole s dobrým jménem. V Praze se těší dobrému renomé Autoškola King, která studentům nabízí individuální přístup, trpělivé instruktory a moderní vozový park.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit